Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők körében is lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők körében is lehetnek olyanok, akiknek bár jó a házassága- párkapcsolata, még is vágynak "külső" kapcsolatra is?

Figyelt kérdés

Az ember, amikor éppen nyakig elmerülve éli életét, hajlamos arra, hogy kiszámíthatatlan esetlegességek halmazának élje meg mindazt, ami vele történik.

"Pechje", illetőleg "mázlija" van, elfantáziálgat arról, hogy "mi lett volna, ha...?". Ha akkor Józsi barátom Pesten van... Ha mégis Jucika kezét... Egyszóval úgy érzi, hogy minden másképp is lehetne. Később azonban, nagyobb időtávolságból visszatekintve az élet történéseire, sokan úgy érzik, mintha mégis észrevehető volna valamilyen határozott irány vagy vonulat az egyéni sors alakulásában:


"csilló véletlen szálaiból törvényt szőtt a múlt szövőszéke" - írta József Attila.



2018. dec. 31. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:

?????


A nőknek is megvannak az ügyes kis dolgaik, annyi, hogy nem beszélnek róla.

Sőt.

2018. dec. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről most az jut eszembe, hogy "Miért nem a Hufnágel Pistihez mentem feleségül?"

De ez a mondat a rajzfilmben is mindig akkor került elő, amikor konfliktus volt.

2018. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszaidat, és az idődet, amit rám szántatok.



Én leiratkozom a gyakoriról.



Minden jót kívánok nektek :)

2019. jan. 7. 05:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Befüvezel korán reggel, felteszel egy hülye kérdést, és törlöd a regisztrációdat. Gratulálok!
2019. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most mi bajod van?

Leírtuk, hogy van ilyen, nem is kevés.

2019. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Troll
2020. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ki az anyám gyászát érdekel hogy mi lett volna ha? Ezt a kapcsolatot választottam, az esetleges "másik lehetőségek" ráb***tak. Volt rá nem egy évük, hogy döntsenek mellettem. Nem tették. Éppen ezért olyan magasról telibe***om, hogy onnan daru kell hogy lehozzon.
2020. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!