Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szétszedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szétszedik az oldalon azt, aki leírja, hogy neki most csak szexre kellenek a nők, de istennőkként kezelik azt, aki leírja, hogy ő most csak "kiéli magát"?

Figyelt kérdés
Nem ugyan azt csinálja a 2 ember?

2018. dec. 31. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki azt csinál, amit akar. Véleménye bárkinek lehet, ettől még sem a nő, sem a pasi életmódjához nincs senkinek semmi köze. Aki túl hangosan ítélkezik, annál amúgy is baj van általában.

Én biztosan nem dobnék valakit csak azért, mert előttem sok csajjal lefeküdt, és kiröhögném, ha ő dobna engem ugyanezért. Bizonyos körökben szokás szűzen házasodni, de nekik vannak külön társkeresők. A többi ember nem a középkorban él.

2018. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert a nőknek vannak természetesen szexuális igényei, amit igyekeznek kielégíteni, de közben ugyanezért mélységesen lenézik a férfiakat, valami beteges, mániákus perverziónak beállítva.
2018. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 10

Vicces, hogy miután valaki rávilágított, hogy ugyanazon cselekedetet az egyik nemnél negatívabban ítélik meg, mint a másiknál, te előjössz egy ilyen egyedi esettel, amiben a hazudozás is szerepet játszik, hisz ezt biztos minden férfi így csinálja, és máris megvan a kulcs ahhoz, hogy a férfi nemnél ezt a cselekedetet negatívabban állítsad be. Hisz hazudozással, másik ember becsapásával csinálják. Az összes. Nő ilyet nem csinálna.

2018. dec. 31. 18:09
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

Hát, amelyik nő egyből belemegy a szexbe, az nem hiszem, hogy kapcsolatot kell hazudjon. sőt, a férfiakat a kapcsolat szóval csak elijeszteni lehet, tehát elég nehéz elképzelni, hogy egy nő kapcsolatot hazudozzon mondjuk egy buliban részegen, amikor mindketten úgyis csak szexelni akarnak.

Én azt a férfit sem nézem le, aki őszintén megmondja mit akar és így csak a szexre megy. De nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sok férfi kapcsolatot hazudik, hogy szexhez jusson. Nekem így lett egyszer foglalt pasim, már akkor derült ki, hogy foglalt amikor lefeküdtem vele. Na, köszi. Ilyet még nőnél nem hallottam, de ha van ilyen nő, azt ugyanolyan szemétnek tartom.

2018. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 igen, mert ha nem hazudik kapcsolatot, nem jut szexhez.


Mert a nő hiú, imádja, ha ő hosszabb távon kell. Pl az egyik szexpajtim akivel MEGBESZÉLTÜK, hogy nem több, és ő nem akar többet, én meg belenyugszom ebbe, és eleve nekem úgy tűnt csak szexpajtiságot akar. De ő 1 hét múlva újra előhozta, hogy szerinte én többet akarok tőle szexnél, de ő nem akar többet. Momdtam, hogy ezt 1 hete megbeszéltük, és nekem most is ok ez szexpajtiságban, ahogy akkor. De szerinte én akkor is többet akarok... Aztán elmondtam, hogy az elejétől nem akarok tőbbet, na erre berágott, hirtelen undorító lettem akitől mindig undorodott (de azért dugtunk...), és manipulatív vagyok, és mindenhol tilt... Hát mi az, hogy ő nem akar többet, és énsem? Hát egy nőért rajongani kell :D



A férfi azért hazudik, mert a nők rákényszerítik, hogy hazudjon. Ennyi. Máshogy kéne viselkedni, nem játszani a megközelíthetetlen dámát, hercegnőt, hanem őszintének lenni. De nem, akkor a férfitól se várjatok őszinteséget.


Eleve a nők szinte soha nem hirdetik ki, hogy ők csak szexkapcsolatot akarnak, mert "minek fog nézni az utca végén a marika? Meg nagyanó is elmondta, hogy 1345-ben ilyenért az egyház vízbefojtatta, de már kigyógyult belőle".


Jöhet a 0 kommandó :)

2019. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, te fogyatékos vagy? Egy foglalt pasinak kutya kötelessége elmondani, miről van szó, ugyanis hiába tartom őt vonzónak, nem akarok nős pasit. Nem akarok egy másik nőnek ártani, belemászni a házasságába. Nem fogom sajnálni a nős pasit aki nem tudja olyan gyakran csalni a párját mint szeretné, mert a sok szemét nő nem akar részt venni a mocskos játékaiba.
2019. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!