Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem nélkül nincs hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül nincs hosszú kapcsolat? Nélkülözhetetlen?

Figyelt kérdés

Biztos én vagyok a nem normális de valahogy nem tud hatalmába keríteni az a mindent elsöprő szerelem. Szemlélője vagyok közelről, hogy mennyien megélik, és sokszor még tisztes korba érve is megőrzik. Tetszik maga a dolog ha őszinte és gyermeki.

Mentségemre szóljon, hogy ilyen szempontból senkit sem használtam ki és nem is fogok.

Csak kezd hiányozni, vhogy mégis.

Nehezíti a dolgot, hogy sosem volt igényem imádásra, külső megerősítésre,ha legalább az kellene, szerintem vhogy csak érdekelt lennék a szerelemben.

Vagy mikor sokszor panaszkodnak a lányok, hogy kivel hogyan jártak, megsajnálom őket de most mi? nem menthetek meg mindenkit, nem?


Addig kell keresni amíg találok olyant aki megígéz v mi? eddig pár nap volt a rekord ebben, mitől változna?


szerintem nekem kéne vhogy számot vetnem magammal..


25F


2018. dec. 31. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy "jó, ha van". Az adja meg a sava-borsát, olyan, mint a jó kajához a fűszer. Ha nincs szerelem, üres az egész, nincs összetartó erő, nincs önzetlenség, csak te vagy és ő, de nincs "mi". Nyilván ettől függetlenül sokan élnek így egymás mellett, a viszonyukat "kapcsolatnak" csúfolva :D
2018. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez az, betalált..

messzebbről is látom ezt, nem kellett hozzá kapcsolat bőrbe öltöztetni a dolgot..


ez a 'mi' hiányzik..

szerintem nálam a legrosszabb érzést az adja mikor egy 'te' lakik, utazik, mutatkozik velem..

sokkal jobb akkor már egyedül

nyilván legeslegjobb az mikor ketten vagytok mégis olyan mintha magaddal lennél, ismered minden gondolatát, reakcióit, jelrendszerét....

2018. dec. 31. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Ezt úgy érted, hogy kapcsolaton belül is az önzést tapasztaltad a másik oldalon? Elhiszem, hogy ezek után ki vagy ábrándulva :(
2018. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szerelemben is van önzés. Végülis a szerelmed csak magadnak akarod, és ez ìgy van rendjén.

És igen, a szerelem a kapcsolat alapja. Anélkül egy rámondott valami ami inkább az élősködéshez hasonlìt. Még akkor is ha nem a kihasználáson van a hangsúly.

2018. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt hát..én mindig magam lennék csak legtöbben félrenyelik az odaadást..

Nem tehetek róla, ha én ezer ponton beleélem magamat a (leendő) társam sorsába..Sokszor ez lehet a baj csak küzdelmes erről leszokni mert én alapból törődő vagyok a barátságaimban is..


Tudom, hogy vannak a dolognak szövődményei is de hát most akkor legyek szerelmes szeretet nélkül? eszemben sincs..

2018. dec. 31. 16:58
 6/6 A kérdező kommentje:
*önmagam lennék
2018. dec. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!