Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem ezek után? (Hosszú lesz)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem ezek után? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2016 nyarán egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg, ezután az interneten beszélgettünk, mivel nyár végéig más városban voltam. Utána volt találkozó, és a netes beszélgetések folytatódtak, minden nap szinte egész nap. Ez kb 3 hónapig tartott. Aztán egyik este flegmán és rosszindulatúan írtam vissza neki, mert már kezdett elegem lenni abból, hogy nehéz vele összehozni a találkozókat. Ekkor véget ért a beszélgetés, azóta nem beszéltünk.

Rá 2-3 hónapra összejött egy csajjal, ekkor kitörölt fb-on :( (egyébként biztos, hogy nem én voltam már azelött sem az egyetlen jelölt). Pár hónapot voltak együtt. Azóta szingli.

Az a baj, hogy én már az elejétől rá vagyok kattanva erre a srácra. Kb minden nap gondolok rá, és azóta nagyon ritkán van kedvem másvalakivel ismerkedni, nincs kedvem elmenni randira, pedig gyakran van rá alkalom, hogy hívnak. Nagyon magasra tette a mércét a srác. 2-3 hete pedig ez az érzés hirtelen még jobban felerősödött bennem.

Szerintetek lehetséges, hogy én is hiányzom neki, csak cikinek érezné, hogy újra felvegye a kapcsolatot? vagy még mindig meg lehet sértödve?

Gáz lenne, ha én keresném? Bejelölném pl, vagy ráírnék

Vagy hagyjam már?



2017. nov. 11. 20:34
 1/6 Modeler ***** válasza:
Szerinted változott azóta valami? Ezek után meg tudod majd vele beszélni a találkozót? Ha nagyon akarsz vele kommunikálni, akkor tedd azt.
2017. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a srác helyében kiröhögnélek. Nem a keresés miatt - ez egy nőnek ugyanannyira joga mint egy férfinak -, hanem mert ennyi idő után.
2017. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megírhatod neki, hogy köszönöd, amiért általa megtudat tanulni, hogy ne viselkedj dedósként, deee..., igazából felesleges. Örülj, tanulhattál s élj tovább.
2017. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én változtam, szóval ő is változhatott.

Mert 1 év már olyan sok idő, úgy,hogy közben volt barátnője?

Nem viselkedtem dedósként.

2017. nov. 12. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciki lenne.Igen sok idő. Ha akarna valamit, azt észrevennéd. Nem véletlenül törölt, nem téged választot. Ez ennyi sajnos. Nekem is meg kell ezt mindig tanulnom, hogy tudjak leállni, és venni a lapot, ha nem kellek eléggé, vagy már nem kellek, mert hülye voltam időben jól dönteni. Én is szoktam ilyen helyzetbe kerülni, lassú vagyok érzelmileg, sokszor csak később tudom megérezni, hogy mi lett volna nekem jó. És akkor már néha késő. Szar ügy. Engedd el a srácot!
2017. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresd. Mert miért is ne?
2017. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!