Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tragédia, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tragédia, hogy 24 évesen nem volt még barátnőm? Nem így terveztem így alakult

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki szerint az???? :D
2019. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A társadalom
2019. jan. 1. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tragédia.
2019. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert unokáját akarok moooooost.
2019. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tragédia, pedig én is a társadalom része vagyok. Állításod meg is cáfolódott.
2019. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem tragédia, hanem elégia. Határozd el, hogy idén odacsapsz a dolgoknak, felkiáltasz, hogy "elég ebből!" és bedobod végre férfiúi sármodat...
2019. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Minek teszed fel ugyan azt a kérdést már megint?


Az előzőnél már számtalan választ kaptál.

2019. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tarsadalom? Es hol mondja a tarsadalom, hogy tragedia ha nincs parod ennyi idosen? Rengeteg embernek nincs fix parja ennyi idosen, ergo ez nem tragedia. De hovatovabb meg az sem mar, ha nem vallalsz gyereket. A tarsadalom leszarja mit csinalsz. Altalaban azok akik “onmagukat vedik” azok mondjak “ideje hazasodnod, persze neki. Az o ertekrendje szerint. Vagy ideje gyereket szulnod... neki!

Altalaban mindig mindenki magarol beszel ezt jol jegyezd meg. Tehat ha ne adj isten valakinek ez tragedia, az azt jelenti, hogy az illetonek tragedia lenne. De kerdem en. Naes? :D akkor haljon bele mert MÁS-nak nem olyan az elete mint neki. Na de aki ebbe bele hal az egy ostoba fajanko. Az ostoba fajankokra meg nem hallgatunk. Innentol kezdve pedig leszarhatod ki mit gondol. Nyugodtan erezd magad jol egyedul! - de ha jol erezned magad, leszarnad ezt a kerdest is. Magyarul - es mar az elejen tudva levo volt, mivel foglalkozol a kerdessel, es a tragedia szot hasznalod, evidens hogy szamodra tragedia a szituacio... innentol kezdve meg hulyeseg a tarsadalomra kenni a felelosseget! ;))

2019. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tragédia.
2019. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!