Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem szeretném, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem szeretném, hogy a paromat egy no masszirozza?

Figyelt kérdés
Nem vagyok feltekenytipus , de valahogy ettol a hideg raz, hogy a paromat egy no masszirozza. Nekem ez tul intim. Tudom, hogy ez csak masszazs, de akkor is zavar. Szerintetek ? Mondtam a paromnak de azt mondta ez hulyeseg...
2019. jan. 1. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%

#7 meg ha ennyit sem foglalkozik vele a párja.

32/f

2019. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

>Nem vagyok feltekenytipus , de


Miért kezded így, amikor nyilvánvalóan féltékeny vagy? Amúgy nincs olyan, hogy "féltékeny típus". A féltékenység nem olyasvalami, ami tőled függetlenül vagy van benned, vagy nincs. A féltékenységet te csinálod, és csak rajtad múlik, hogy csinálod-e.


Dolgozzatok azon, hogy ne legyél féltékeny. Erőltesd meg magad, ő pedig segítsen benne.

2019. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"6, a nőgyógyász más téma! A nőgyógyászhoz muszáj menni, a másik meg hogy a nőgyógyászok többsége férfi"


Miért is lenne más téma? Akinek ez ennyire lényeges kérdés, hogy ne nyúljon hozzá ellenkező nemű, az bizony talál női nőgyógyászt, ha a következő kórházig/rendelőig is kell elmennie. Legalábbis ha korrekt és egyenlő feltételekkel gondolkozik. De általában mindenhol van nőnemű nőgyógyász is, ha kevesebb is, mint férfi, úgyhogy kifogásnak is bőven rossz, amit írsz.

2019. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!