Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlizgultam az első randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlizgultam az első randit, most biztos azt hiszi, milyen béna vagyok igaz? Fiúk, ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Az elején egy normális mondatot nem tudtam kinyögni, szörnyen zavarban voltam, és csak mosolyogtam minden zavaromban.
2016. aug. 15. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta aranyos egy ilyen lány, én imádom ha látni, hogy zavarban van, mert akkor egyértelmű, hogy tetszem neki :)
2016. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ha hülye, akkor tényleg, ha nem, akkor nem ez alapján ítél meg. Szerintem még aranyos is, amikor valaki annyira izgul, hogy beszélni se tud.. :D Hogy velem hányszor előfordult. :D

2016. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
52%

Szerintem nem ezt hiszi...hanem azt, hogy ő mekkora király, zavarba tudott hozni egy lányt.


26/F

2016. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kell parázni, ha normális a srác, akkor tudja, hogy izgultál :)

legalább látott mosolyogni :P


23F

2016. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kellenél neki, keress meg:)
2016. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt kapásból megérzem. Ilyenkor megsimogatom a kezét, a szemébe nézek mélyen, mosolygok egyet és mondom, hogy nem a HR-es vagyok, kérlek lazulj el :D
2016. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány zavarban van, akkor az aranyos, imádni való. Ha a fiú van zavarban, akkor az taszító, biztosan önbizalomhiányos stb.
2016. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!