Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki barátnőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki barátnőmre?

Figyelt kérdés

Szeretném a véleményeteket kérni, fiúk/lányok, hogy szerintetek jogosan lettem mérges páromra.


1 hete voltunk discoba, és már ott észrevettem, hogy mikor volt más fiú is, általában velük törődött, hozzám keveset jött oda, persze nem kell nyalni-falni egymást egy szórakozóhelyen mert az milyen má.. szóval annyira nagy jelentőséget nem adtam neki mivel osztálytársa volt a srác.

Viszont szilveszterkor mentünk én,bnőm,haverom és neki 2 ismerőse, őket nem ismertük bulizni. Mivel kicsit félénk barátnőm próbáltam a kocsmában (ahol alapoztunk) belevonni a beszélgetésbe és igen jól sikerült hisz nevetgélt velünk és nagyon jó hangulata volt én is örültem neki hogy eltudja engedni magát, majd mikor mentünk a szórakozóhelyre ott is ugyan ezt kellett tapasztaljam csak erősebben mint 1 hete... egész este alatt (kb 7-8ó) oda sem jött hozzám, ellenben a 3 sráccal feszt oda ült mellé már-máűr zavaróan magán szférán belül volt, ölelgette őket, teljesen kirekesztve éreztem magamat... főleg a vége fele esett már sz*rul, hogy több órája 1 puszi, 1 csók... semmi.

Szerintetek én reagálom túl vagy nektek is kellemetlen lenne? Én belegondolok az ellenkezőjébe ha 4 barátnőjével mentem volna és mindig a nyakukba lihegtem volna meg csak oda ültem volna, barátnőmhöz meg nem... nem vagyok féltékeny tipus, egyszerűen nem éreztem úgy magam hogy közös szilveszter lett volna, mert kb úgy éreztem magamat mintha ott sem lettem volna



2019. jan. 1. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Dobd a ribit!
2019. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez így volt ahogy leírtad, akkor jogos a felháborodásod, nekem is rosszul esett volna.
2019. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég erős...Amúgy ha nem vagy ott akkor mi lett volna?.....
2019. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Az 1-es jól írta!
2019. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Friss a kapcsolat? Lehet ő picit lazább felfogású, vagy az alkohol oldotta fel a gátlásait. Én lány vagyok, de rengeteg fiú haverom van, szoktunk meccsre járni, és sörözni, az aktuális páromat is bevontam ebbe a közegbe, hogy lássa, nem kell tartania semmitől. Kiskoromban is mindig fiúkkal bandáztam, érdekes.
2019. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Ön nyert egy 2 eurós ripancot. Szelektív kukába vele!
2019. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Ribi..én dobnám.
2019. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele nemrég és elmondtam a gondom. Ő nem érezte úgy hogy nem figyelt volna rám és sajnálja, többet nem lesz ilyen, mert nem tudta hogy én nekem mennyire esett ez sz*rul. Szóval kivi leszek rá, adok neki esélyt mert 2hónapos a kapcsolatunk még annyira nem ismerjük egymást, az igaz hogy ő ilyen "anyáskodó" szóval mindig mindenkit kérdezget jól van-e meg stb, majd kiderül. Köszi a kommenteket, akkor nem én vagyok féltékeny, nektek is rosszul esett volna
2019. jan. 1. 22:01
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy ribizli,szabadulj tőle.
2019. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Jól tetted, hogy beszéltél vele, az őszinteség a jó kapcsolat alapja! Tudni kell megfogalmazni az érzéseinket, és te pont ezt csináltad! Szuper vagy!
2019. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!