Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra a párotok vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a párotok vagy a társasági élet a fontosabb?

Figyelt kérdés
Itt ne radikálisan értse senki, nem a kisajátításról beszélek. De ha mondjuk a párotok feltűnően látja rajtatok,és hangot is adtok neki, hogy nem szeretnétek, ha azt az estét szórakozással töltené egy másik társasággal, és mégis elmegy, közben tisztában van vele, hogy a másik félnek ez rosszul esik éppenséggel. Ezt természetesen nem állandó jelleggel értem, hanem ha esetleg néha előfordul. Nemtől függetlenül, ki hogy vélekedik erről, fontosabb minden áron a társaság után menni?

2018. jún. 2. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Továbbá, mennyire van joga zokon venni ezt a 'semmibe vett' félnek?
2018. jún. 2. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a párom. Mondjuk max 1-2havonta egy külön este,néha együttes társasági élet.
2018. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen probléma. A párom megérti, hogy nem vagyunk összenőve, a baráti társaságom pedig megérti, hogy időnként csak a párom társaságára vágyom. Így mindkét programon, ha szeretnék lelkiismeret furdalás nélkül részt tudok venni.
2018. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok társasági ember. Nem mozdulok ki nagyon, mert a kötelességem sem nagyon engedné meg a hobbijaim is megkövetelik a rendszerességet, nem vagyok olyan helyzetben, hogy jólessen, hogy rendszeresen későn érek haza vagy piálok.


Ha ezt a pár alkalmat viszont nem tudja elviselni, az az ember nem való az én életvitelemhez. Annak a kapcsolatnak akkor nincs értelme.


Nyilván vannak reális kérések és kompromisszumot, amit szívesen megkötök, pl. gólyatáborba nem mennék, ha a kedvesem kérné, vagy hasonlók, mert érthető, hogy pl most úgy nem engedne el szívesen, hogy piálok, ott alszom és valószínűleg lesz rajtam kívül még 10 lány... Akkor is, ha nálam nagyon komolyan van véve a más pasikkal nem kekeckedünk a párunk mellett dolog ilyenkor is, megérteném és nem mennék. De ha már azokkal sem enged el indokolatlanul, akiket ő is ismer, meg ha arra a pár összeröffenésre sem mehetek, miközben az elmúlt x napot vele töltöttem, akkor kinyílna a bicska az én zsebemben is. Ugyanez a helyzet azzal, ha nem engedne sportolni, mert hogy ő velem akar lenni. Át tudok rakni pár edzést ide-oda, ha nagyon maga alatt van, vagy kitalált olyan programot, amire nekem akkor kell ráérnem. De ebbe a lányba szeretett bele. Abba a lányba, aki x alkalommal edz mondjuk és y-szor találkozik havonta a barátaival. Ha bármelyikről le akarna szoktatni, akkor önmagamról akarna leszoktatni. És automatikusan ő lenne az, aki távozik.


21N

2018. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!