Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Most akkor haverok leszünk vagy mi?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottunk és még nem talált albérletet, így osztozunk a lakáson. Az egyik szoba az övé, másik az enyém.

Tegnap este hazajött, én telefonon trécseltem. Aztán később bejött hozzám, hogy ma megyek-e dolgozni, ha igen, akkor segít megoldani a munkához kötődő gondomat (mindegy mi az). Momdtam, hogy nem kell, így végül megkérdezte, hogy iszok-e vele egy jägert. Elfogadtam, jól leittam magam, amit szégyellek, de... látott már rosszabb állapotban, így nem stresszelek ezen. Viszont közben olyan furákat mondott.

Ugye elmondta, hogy albérletet keres, ami rendben van. De azt mondta, ha a kártyámat akarom feltölteni, szóljak neki. Megkérdeztem, hogy írjak rá, hát én tuti nem fogok... hisz ahhoz, hogy kifizessem neki találkoznunk kellene és.akkor minden hónapban legalább egyszer fussak vele össze egy 2 perces művelet miatt, amit magam is el tudok intézni?

Azt mondta, hogy jó, akkor mondjam neki szóban... és poénosan megjegyezte hogy "és makd augusztusban: ...légyszi, töltsd fel a kártyám!" Nem volt vicces. Az elég.messze van ahhoz, hogy találjon addigra lakást.


Megnéztünk együtt egy filmet. A pia jótékony hatása, hogy én elalszol tőle. Nos, a filmen is elaludtam. De persze piszkált és felébredtem, ami jogos volt, hisz nem együtt kell aludnunk. Meggyőztem, hogy azért kicsit simizze a kezem (amíg együtt voltunk addig is ugyan ennyit kellett kérni rá :D ), aztán jól elaludtam. Arra ébredtem, hogy rátettem a kezem, ami megszokás colt ugye... erre ő "ledobta" magáról...


Nem azt várom, hogy bíztassatok. Őszintén nem értem, hogy mi ez a viselkedés?? És nekem.ezzel mit kellene kezdenem?


2019. jan. 2. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mihez nem kérsz bíztatást? Butaságot csinálni és újrakezdeni vele?


Mondd neki, hogy jan 5-ig van ideje lakást találni. Utána mehet haza szüleihez. Nem jó ötlet szakítás után egy lakásban maradni.

2019. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát hogy nem reménykedek, csak egyszerűen nem értem ezt a viselkedést.


Természetesen elvileg rövid idő (szerintem pár nap, míg talál :) ).

2019. jan. 2. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!