Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülyeség méregetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülyeség méregetni, de mégis. Kíváncsiságból. A péniszem mérete 13 cm hosszú és ugyan ennyi a körkerülete is: ) Vélemény? 20 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
kedves timi, a körkerület tökéletesen le lett mérve, ugyanis a 13-as körkerületből kiszámolható az átmérője a péniszének ami: 4,14 cm, ami reálisnak mondható.
2010. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ekkora van , csak nekem 11cm körbe.Nem kell félni , nagyobb már úgysem lesz , fogadd el és kész , am meg a lényeg hogy tudd használni.Ja és még valami , vigasztaljon hogy a rövidebb tovább fog működni pirula nélkül ;)
2010. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:

Persze, nekem meg leér a bokámig.


Ez egy átlagos méret. Ne hidd el, amit sokan mondanak, hogy 16-20 az átlag. Nem igaz. Az igazság valahol 13-14 környékén van, de én még objektív felmérést nem láttam, valahol mindegyik sántít.


Semmi baj nincs vele. Ha megfelelően funkcionál, akkor sok örömet fog okozni neked és a párodnak is.:P

2010. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Timi: ) ***** válasza:
Kedves nem tudom" ki,köszi a felvilágosítást,tényleg nem tudtam : O bocsika
2010. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
nem hazudok, annak nem lenne értelme. akárhogy mérem ez annyi. Na jó lehet 12 a körkerület. Mennyinek kellene lennie úgy átlagban? fiúk nektek mekkora? hosszúság és körkerület.
2010. jún. 28. 19:43
 16/34 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi okod az aggodalomra ! ez egy átlagméret és az a lényeg, tudj vele bánni !!!


az én páromé átlagon felüli, de meg kell mondjam, hogy egy hónapig a pin@m majd szét repedt, mire hozzá szoktam :@

2010. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Az én barátoméra azt mondanák hogy átlag alatti hosszúságú, na de amit művel vele... Az az elképesztő. Volt szerencsém xtra mérethez is, hadd ne mondjam... Kiábrándító volt, mert azt hitte hogy ő az ász, mert neki mekkora van, és semmit nem tudott vele kezdeni. Egyébként ha a barátnőd szeret, akkor nem lesz gond! :)

23/L

2010. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Gondolom nem mértétek le, de kb mekkora? :) Nézz rá a vonalzóra :)


Valami olyan érzésem van, ha letolom a gatyámat kinevet, vagy ha bedugom nem érez semmit :)

2010. jún. 28. 20:08
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem sincs valami nagy , javasolnék valamit :

Nézz utánna milyen pózokban tudsz mélyebbre hatolni , és ha odakerül a sor nem kell aggódni hogy megérzi-e :)


De ami a leg fontosabb , NE görcsölj ezen , hiszen úgysem tudsz rajta változtatni , csak fogadd el a dolgot !

2010. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

19:45 vagyok

figyelj nem akkor fogja egy csaj élvezni a szexet, ha tövig benyomod ! lehet olyan csajod lesz aki nem is szereti, mert van akinek írtóra tud fájni ! 13 centi az bőven elég hosszra, és a vastagsággal sincs gond szerintem ! A G-pont ingerléséhez, meg végképp nem kell 20 cm farok !

Ha találsz egy csajt aki szeretni fog, úgy fog szeretni ahogy vagy, ha meg nem elég neki a méret , akkor nem szeret igazán !

az én uramnak nagy szerszáma van, és gondot okozott , főleg a vastagság, amivel nem igazán lehet mit kezdeni, mert azért a hosszúsággal igen, hogy nem nyomja be tövig ! de egymáshoz szoktunk és tudja mi hogy jó nekem, mire vagyok képes és mire nem !

Vannak vad szexeink és olyankor olykor-olykor kellőképp belém vágja , de a szemem kihullik, szóval no para elég az a hossz !!!!

Attól hogy szűz vagy még idővel bele jösz nyugi !

25/L

2010. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!