Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülyeség méregetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülyeség méregetni, de mégis. Kíváncsiságból. A péniszem mérete 13 cm hosszú és ugyan ennyi a körkerülete is: ) Vélemény? 20 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20:02-es vagyok. 14 cmnek mondja a magáét, sztem bőven nincs annyi, 11-12 de ez nagyon max. Viszont, /nem hazudok,/ nem volt még olyan szeretkezésünk, hogy ne mentem volna el... Pedig "gyakorlott", önbizalomtól túltengő, nagyf@rkú pasival is volt dolgom, de a barátomhoz képest (akinek meg nem volt nagy tapasztalata előttem) semmit nem tudott kezdeni velem. Ha szeret a lány, akkor nem fog kinevetni...
2010. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló egy kicsit engem is megnyugtat, ugyanis az enyém se valami nagy; 14,5/4, parázok is rendesen.

Azért reménykedem, hogy elég lesz valakinek.

Ha már használtam volna, akkor meg tudnám a kérdezőt nyugtatni, de így tapasztalat hiányában nem tudom.

Különben is ezt a lányok hivatottak eldönteni, hogy jó vagy nem.

2010. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Bocs hogy eddig nem írtam, nem tudtam gép elé jönni, remélem még visszanéztek.

Köszönöm mindenkinek a válaszakot, ha akármilyen gondolatotok van kérlek írjátok meg.


22:02 és aki tud rá válaszolni: milyen pózokban csináljátok? melyik a legjobb? ha nem túl indiszkrét a kérdés :)

Van hogy valamelyik pózban nem érzed annyira bent? Nem csúszik ki sokszor belőled?

Ne én ettől is félek :)


19:45,20:29 és aki tud rá válaszolni: És amikor beléd vágja az örömteli fájadalom, vagy nem éppen? Ez is lehet jó érzés nem? Gondolom vannak akik erre buknak vagy rosszul gondolom?


Szerintetek milyn gumi jó rám? :) Még soha nem vettem :))

2010. júl. 1. 00:34
 24/34 A kérdező kommentje:
és bocs a helyesírási hibákért :)
2010. júl. 1. 00:35
 25/34 A kérdező kommentje:
aki hozzám hasonló mérettel rendelkezik, az írhatna valami biztatót. de inkább őszintét :)
2010. júl. 1. 01:38
 26/34 anonim ***** válasza:

Remélem, nem írok hülyeséget, de egyszer találkoztam Masculan óvszerrel, az mintha kisebb lenne, ha jól emlékszem.

Kutyapózban és misszionáriusnak abban a változatában, amikor a barátnőd a nyakadba teszi a lábait, mélyebbre tudsz hatolni.

2010. júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Itt van töltsd le és olvasd el mindkettőt , tanulhatsz belőle !


*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

20:29 vagyok !


Nekem nagyon kellemes érzés ha nem dúrvák a lökések, élvezem olyankor ahogy a vége a méhnyakhoz ér , de vad szexnél ha egy kicsit a pasimnál a kontroll elvész tud fájni, nekem nem folyamatos fájás követi, hanem csak pillanatnyi, de az tud kemény lenni, szúró érzés !

A hüvely hossza 6-7,5 cm nyugalmi állapotban, izgalmi állapotban a hüvely hossza 8,5-9 cm-re nyúlik átlagban, de nyomás hatására még tágul.

A hüvely falát puha rugalmas membránokban gazdag bőr fedi, mely a behatoló hímvessző hosszától függően kinyúlik vagy összehúzódok.Szóval gond az nincs az ilyen dúrva mély lökésekből sem, de kinek mi jön be és lehet élvezni, hisz tágul a hüvely hossza, de nálunk nem vetetett szokás az állandó vad szex, az csak ritka és kontroll nélküli , gyors és Imádom !:)

Hát remélem tudtam segíteni vmennyit! akartam küldeni privátot , de nem lehet neked !

Óvszer ügyben nem tudok segíteni, de szerintem egyforma mind , kivéve a bajnok méretre valókat azok nagyobbak!:)

2010. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
a rapidshare-n valami olyasmit ír ki hogy csak 10x lehet letölteni. De ez már +volt. Ma délután be tudtam nézni, de írni csak most tudok.
2010. júl. 3. 01:02
 30/34 A kérdező kommentje:

20:29: Legalább nem tudok fájdalmat okozni :) Bár ez annyira nem vigasztal. Inkább lehetne nagyobb és ha szükséges lenne, vigyáznék.

Tehát az enyém átlagos, de azért közelebb van a kicsihez, mint a nagyhoz :) Igyekszem beletörödni. Te aztán ismered a női testet :P

Sokat segítesz, köszönöm szépen.


Aki írna itt +talál: E-mail: oneman0.0@freemail.hu


Aki küldte a rapidshare-s tömörített fájlokat, átküldené nekem ide? Megköszönném.


Ovszert akkor hogy válasszak? típus, méret... stb. Ti milyet szerettek?


Köszönöm a segítséget, ha erre jártok, nézzetek be ;)

2010. júl. 3. 01:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!