Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért csinál ilyent valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért csinál ilyent valaki?

Figyelt kérdés

Nem régiben egy távkapcsolatban voltam, egy olyan emberrel, aki egyfolytában keresett, írogatott, emiatt úgy tűnt, mintha elég komoly érzésekkel viszonyulna hozzám. Folyamatosan tartotta velem a kapcsolatot, találkoztunk időként és, akkor is úgy tűnt, hogy vonzódik és kötődik hozzám. Rólam elmondható, hogy alapjáraton elég bizalmatlan vagyok, nem tudok bárkihez kötődni, nehezen lehet elnyerni a bizalmam (főként a korábbi csalódások miatt), mégis elkezdtem kötődni hozzá, mert nagyon úgy tűnt, hogy törődik velem. Áradozott arról, hogy alig várja hogy találkozzunk, ENNEK ELLENÉRE, amikor sorra került volna a találkozás, akkor előfordult, hogy hirtelen olyan irányt vett a beszélgetés, hogy elkezdett kifogásokat keresni, aztán bocsánatot kért és utólag találkoztunk, máskor meg a találkozás is elmaradt.

Érthetetlennek tartom, mégis mi lehet ez, netán gyávaság? Minek áradozik valaki előzőleg a találkozásról, ha aztán abban a pillanatban, amikor lehetőség adódik rá, akkor lemondja, vagy bizonytalankodik.

Bár nem hiányolom az adott személyt, elég kiábrándítóvá vált a szememben, de a megismertek alapján minimum egy korrekt egyenes, őszinte embernek tartottam, így nem értem hogy fér bele ilyen undorító viselkedés?


2019. jan. 2. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A távkapcsolat nem valódi kapcsolat. Azzal csak segít megtartani a kspxsolatit
2019. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Még is, mi a problémád?
2019. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj már túl rajta
2019. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj...Mennyi ilyen férfi van.Maguk sem tudják mit akarnak és az a szomorú, hogy nem csak fiatalok csinálják ezt. Valóban gusztustalan ez a viselkedés és kiábrándító is. Legyél okos és ne engedd hogy játszadozzon veled. Az első ilyen játszmázás után dobni kell, nem éri meg több időt szánni rá!
2019. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Többnyire túl tettem magam rajta, nem hiányzik már, csak azt furcsállom, hogy írtó rendes embernek tűnt, nem értettem hogy fér bele ekkora bunkóság.

2019. jan. 3. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak félreismerted. Tett egy jó első benyomást, és erre épült fel benned a róla kialakított képed. Aztán a valóság teljesen más. Sosem szabad első benyomás alapján ítélni 🙂

Sejnos ez így alakult. De hát inkább most derüljenek ki az ilyen dolgok, mint két gyerek után házasságban 😃

2019. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Szoktam néha ! 39f
2019. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!