Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy férfi? Félős vagy viccesnek tartja?

Figyelt kérdés

Először találkoztam a netes pasassal. Nem terveztünk semmit pusztán leveleztünk. A végén odaadott egy kis ajándékot, amit csak otthon bonthattam ki. 2 színház jegy volt benne.


Ez illendő randira hívó magatartás?



2018. nov. 3. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ez illendő randira hívó magatartás?"


Értelmes kérdés, de mégis értelmezhetetlen.


Neked tetszik? Szeretnél vele színházba menni?

2018. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez baromi sokmindentol fugg. Mindenesetre a csavo milyen kis fifikas ;D
2018. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Felsorolnál pár dolgot mitől függ?
2018. nov. 3. 07:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy színházba invitálás. Nem is értem a kérdést.
2018. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pl. Tetszik e a pasas, jó e a humora (beleillik a szinhazjegy), a szemelyes talalkozon valo viselkedesebol tudom csak leszűrni ez milyen mértékű nyomulás - ami nekem bejön e vagy sem. Stb stb. Tehát az érzéseimtől függ, amit a pasas irányában érzek. Mivel nem voltam ott, hanem te, te tudod mit érzel.
2018. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te b+, agyadat tudod használni, mert nem úgy tűnik!?
2018. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy színházba hìvott. Egyiksem. Se nem vicces es felos sem egy ilyen gesztus. Meglepetésnek szánta mivel nemcsak ugy szimplán elmondta vagy a kezedbe lökte a jegyeket... Nem tudom...Neked mégis hogy tetszett volna ez a randira hívás? Csak úgy ha odaáll eléd letérdel stb.?
2018. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy marha jó, kreatív 2. randira hívás, bár kicsit költséges, ha mondjuk egy barátnődet viszed el, vagy visszaküldöd neki :)



Egy biztos, akkor menj el vele, ha komolyan gondolod, mert azért ez elég határozott visszajelzés lesz a srácnak.

2018. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez félős? Miért agyalod túl?

Ez egy 'érdekesebb teszt', a kezedbe adja a választási lehetőséget. Ha szeretnél még vele találkozni felhivod és elmentek az előadásra. Ha nem, akkor mással mész el és ez neki is egy indirekt válasz, hogy nincs esélye.

2018. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amiatt gondoltam hogy félős mert nem merte ezt szemtől szembe megkérdezni. De látom sokaknak tetszik az ötlet, nekem meg a feladója. Így elmegyek.

Köszi a véleményezést! :)

2018. nov. 3. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!