Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy nő? Élvezi, hogy bánthat?

Figyelt kérdés
Folyton írogat, elhív ide-oda, flörtölget, de mikor én is elkezdek komolyabban érdeklődni utána, akkor az ő érdeklődése lankad, már nem akar annyit beszélni, randizni stb. Azt élvezi, hogy bepalizott?
2018. aug. 2. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Másnak adja ki magát mint akinek mondja. Még az is esélyes, hogy egy férfivel beszélsz, aki nőnek adja ki magát.
2018. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak barátkozni akar veled. Sajnos a nők sokszor nem értik, mi a baj ezzel... sokáig én sem értettem.

Mondd el neki, hogy te nem akarsz szórakozni, és ha nem akar tőled komolyat, akkor inkább ne is keressen. Így tiszta.

2018. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, igen élvezi hogy 1) rajonganak érte, 2) hatalma van valaki felett.

De van rosszabb is, amikor azt is elmondja kikkel feküdt le...

2018. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3*De van rosszabb is, amikor azt is elmondja kikkel feküdt le...


Az ilyen nem nő, de nem is férfi, inkább egy gerincnélküli hernyó jut róla eszembe.


Értelmes ember nem adja ki a hálószoba dolgait, akár férfi, akár nő egyetlen volt partneréről sem.

2018. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én egy srácban láttam ilyet, hogy úgy éreztem az elejétől, mintha ő is vonzódna, de aztán olykor elkezdett előttem direkt más nőkről beszélni/dícsérni...


Holott ha igazán tetszik valaki, mindig is hajlamosabb voltam elbizanytalanodni, hgy áá, biztos nem jövök be neki. Nála pedig voltak erősen kétértelű jelek, nem is egy, és ilyenkor meg mégis én néztem magam elé, hogy most mia...van... Ilyenek után már nyilván mindenki arra gondol, hogy OK, akkor ez csak barátkozni akar, gondolom meg akarta húzni a határt.


De(!)Ettől függetlenül is csinált kétértelmű dolgokat, szóval a q.. .nyát az összes ilyen gyerekes kis xarnak, akik látják a másikon, hogy tetszik nekik, és direkt kétértlműen viselkednek vele.

2018. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es, nem, már találkoztunk párszor.


"a q.. .nyát az összes ilyen gyerekes kis xarnak"


Így van! :)

2018. aug. 2. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyáltalán nem volt arra utaló jel, hogy csak barátnak tekint?

2018. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!