Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval és legutóbb megakart csókolni viszont elutasítottam. Szerettem volna de még soha nem csókolóztam senkivel, még szájra puszi se volt és teljesen zavarban voltam. Féltem, hogy rosszul csinálom majd vagy valami.

20/l


2019. jan. 3. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, kinyitod a szád, hozzáérinted az övéhez, bedugod a nyelved a szájába, és mozgatod.
2019. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, csókolózás helyett először a szádat beszédre használd. Mondd meg, h idáig, bár randiztál fiúkkal egyikkel sem csókolóztál, mert nem akartál, ő lenne az első, tanítson meg. Hidd el, buzgón bele fogja vetni magát a tanító bácsi szerepébe. :) Sőt, sztem további dolgokat szeretne megtanítani neked, de ez már csak rajtad áll, h szeretnél-e további tanfolyamokon résztvenni. ;DD
2019. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvass erotikus regényeket, azokban részletes tutorialt találsz.
2019. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!