Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon, nagy szívás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon, nagy szívás?

Figyelt kérdés

Mit tegyek???

Egy kis cikis élményem lett... Nos...Barátnőmmel együtt aludtunk, és háát...Melltartó és bugyi volt rajta, rajtam meg csak boxer, és...Háát...Csókolóztunk...És picit nyögtünk...És hát, hallottam az ablakom mellett, hogy mintha valaki ott lenne...(Testvérem szerintem...). És mikor elaludtunk, barátnőm ott volt rajtam, egész végig. Reggel csörög a telefonom, erre kicsit feküdtünk még. Erre sikeresen benyitott anyám...

Elég cinkes élményem lett, és most mindkettőnkre ideges, hiába magyarázom neki semmi nem történt, nem hiszi el...Irtóra makacs...De ami kellemetlenebb, ott volt egy óvszer az ágyam mellett, ja és kibontva... Én kicsit úgy érzem, hogy testvérem keresztbe tett nekem (ő tette oda), most meg szívok nagyon (nem bírja barátnőmet, mert ő szerinte minden nő egy kva, ezért nem jár csajokkal, csak megfekteti őket (az én barátnőm pedig nem egy r*banc, és nem divatcica/plázacica)......

Most ezt mivel magyarázzam ki a muteromnak?

Tudja, hogy nem ilyen vagyok, de akkor sem hisz nekem...


2010. jún. 28. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagyis óvszeres tasak.
2010. jún. 28. 20:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mond meg Kamasz vagy.


16 év felett nem kell magyarázkodnod.

2010. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valószínű, csak akkor hinne neked, ha a testvéred "vallana". Amúgy hány éves vagy? Mert ha mondjuk már 17-18, akkor miért ne szexelhetnél a barátnőddel? Persze ha ő is hasonló korú.
2010. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem érzem, hogy mit kell ezen magyarázkodni? Hány éves vagy 12?


Tesódat meg agyald meg.:)

2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Anya nagyon jól ismersz engem, tudod jól, hogy semmi ilyesmi nem történt. Nekem ez a lány fontos nem akarok semmit elsietni vele, inkább örülj neki, hogy nekem van egy egészséges kapcsolatom és nem csak végigdugom a várost, mint a X.Y. (tesód neve) aki szerint mellesleg mindetn nő egy kva..."


szerintem anyud utána inkább tesóddal foglalkozik.

bár ez így elég genyó dolog, de hát szemet szemért...

2010. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
De jó arc bátyád lehet. Háhá
2010. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nevess csak gyíkgyuri.

Te is beférnél még egy hullakörbe.

2010. jún. 28. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

ne magyarázkodj a muterodnak.

ennyi.

hagyd, hadd bosszankodjon!!

2010. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"ezért nem jár csajokkal, csak megfekteti őket" izé anyukád megfektetei a lányokat?=O amugy ha szereted a barátnödet akor szard le, és am hány éves vagy? me ha 16+ akor már sztem smei gáz nincs abban hogyha szexelnél a bnödel:D

16L

2010. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Velem ha iulyen történne nem mondanák semmit,leseszarnám anyámékat.De szerintem is jó duma az amit nemtomkiíírt:)

És ha meg 16 év fölött vagy sztem már simán:D

És sztem meg mond meg anyának az igazat[amit te gondolsz]

2010. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!