Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szívás/régimódi/ az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szívás/régimódi/ az, hogy ezt érzem 19 évesen?

Figyelt kérdés

Barátnő az totál nem volt, de még csaj se akit megrakjak.

Úgy érzem, hogy elfáradtam, én már nem szeretnék csajozni, bulizni, járkálni én csak szeretnék 1 barátnőt aki együtt van velem életem végéig. Ne legyen se túl szép, se túl csúnya, legyen barátságos és szeressen engem.

Nem csalnám meg rendes, kedves, tisztelettudó lennék vele.........később összeházasodni 2 vagy 3 gyereket vállalni és leélném így az életemet.

Én még soha nem voltam diskoba, és soha nem is ittam alkoholt, és még cigizni se cigiztem.

Engem abszolúte nem érdekelnek ezek a dolgok........csak legyen már valakim.....

Na most szerintetek a magányos énem beszél belőlem, vagy komolyan képes lennék erre?


Lányok ti, hogy állnátok 1 ilyen fiúhoz?

Fiúk ti képesek lennétek erre amit fentebb írtam, ilyen fiatalon?

a korotokat és a nemeteket is írjátok le köszi.


2011. szept. 25. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szépek a tervek....csak ne csodálkozz ha mégse jön össze.

Képes lennék rá és ezt szerettem volna én is 17éves korom óta.... aztán a lányok jöttek, mentek... Mert lehet, hogy rövid idő után rájösz neked ez nem jó vagy ő jön rá...

21/F

2011. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet egy emberrel leélni az életedet.. Vagyis ilyen korban még nem dönthetsz ilyenről. Lehet, hogy úgy érzed, ez menne, de később hirtelen ki fog törni a frász, hogy 'nem éltél eleget'. Ilyen korban ne az életed párját keresd, mert a hasonló korú lányok többsége sem ezt teszi, és valószínűleg megijednének ettől.

21L

2011. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
még fiatal vagy,még te se találod önmagad. 25 éves lány vagyok, voltak párkapcsolataim de még én sem tudom mit akarok. de közbe szerzem a tapasztalatokat hogy na iylen pasit többet nem vagy na valami hasonlot.ráérek még az életröl gondolkodni. imádok sétálni,rajzolni. rocker vagyok, néha elmegyek koncertre. de nem szeretek bulizni. inkább az erdöt választom. nem járnék cigis és piás pasival sem. pozitiv tulajdonságaid vannak de az a baj hogy a mai tinilányok azt látják menö hsa cigizel menö ha iszol és füvezel és menö ribancnak lenni. szal elég kevés normális csaj akad sztem.nem régimodi vagy hanem egy olyan példa amit mindnekinek követni kéne....gondolj magadra pozitivan mert én büszke vagyok magamra hogy nem egy birkanyájban élek hanem a saját utamon.
2011. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és szoval a lényeg! tényleg ne az igazit keresd. ahoz hogy megtaláld tapasztalat kell. kivel tudsz együtt lenni mi tetszik mi nem tetszik? mert a következönél már egyre jobbakat találsz mert kiszüröd a nem tetszö dolgokat amikröl azt gondoltad beleférös de kiderül hogy mégse.csajozz! csak lazán, tapasztalatnak!persze szeresd hamár csajozol ne csak a dugásra gondolj. az nem kapcsolat és nem elsz tapasztalat sem.
2011. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem énis ilyen leszek 19 évesen,csak lányba :) :D
2011. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura hogy még soha nem ittál alkoholt. Az hogy discoba nem voltál még nem fura mert pl a rokerek nem járnak.


Én se nagyon akarok csajozni, egy barátnő is elég lenne ha szeretem.

2011. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igyál, úgy nagyobb az esély, ha nem teszel érte semmit, nem is lesz bnőd
2011. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, inkább élj, egyszer vagy fiatal
2011. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen álmaim voltak, aztán szembesülnöm kellett a nagy büdös valósággal.
2011. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom ha ilyet mondasz egy csajnak hogy gyereket akarsz majd tőle elzavar a fenébe mert egyáltalán nem normális dolog ez. Egyszer egy csaj meg az anyja volt ilyen beállítottságú mikor 16 voltam akkor történt velem. Azzal kezdte az anyja hogy milyen szép pár vagyunk és később is milyen szívesen látna a lánya mellett. Ezzel még nincs semmi baj. Aztán elkezdett velem olyanokról beszélgetni hogy mikor akarok házasodni meg hány gyereket akarok stb. végülis elegem lett ebből de alig tudtam elmenekülni folyamat hívogatott a nő már-már zaklatott. Aztán végülis megunta. A másik meg ez a csak legyen valakid hozzáállás nagyon rossz tanácsadó. Ha lesz valakid akkor is valszeg papucs leszel, vagy előjönnek olyan dolgok ami miatt nagyon is fontos milyen az a másik valaki.
2011. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!