Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én találom sértőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én találom sértőnek?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat ismerkedem, hol itt, hol ott, de a lényeg, amit észrevettem, hogy egyes férfiak szeretnek becézgetni (PL: cicám, édesem stb.…) pedig nem is ismerjük egymást, nem tudom miért de, nagyon sértőnek találom, ha valaki „ismeretlenül” becézget engem. Sokan kérdezik, hogy miért, nem tudom megmondani… Mást is zavar? Mi a véleményetek?
2010. jún. 28. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csak imponálni akarnak :)
2010. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
túlzott személyeskedés,csak dugni akarnak,fű 2 férfiak
2010. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert húzható vagy?
2010. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Engem csak ne becézgessenek. Ezzel egyébként azt akarják elérni, hogy fesztelennek lássuk őket, és zavarba hozhatatlanoknak. Borzalmas, én ki nem állhatom az ilyet.
2010. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja engem is már becézgettek így, de mindig kiderült, hogy csak meg akartak dugni. Ha komolyat akar tőled a pasi, nem cicáz le rögtön.
2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A sok csaj közül nem tudja a neveket megjegyezni :( ezért cicázik, meg csajszizik... a halálom! Csajsziiii!!!
2010. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, mert személyeskedőnek találom. A nevem is éppen olyan jó, én annak is örülök, ha "csak" a keresztnevemen szólítanak... :) Sőt, annak örülök igazán.
2010. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, és örülök, hogy nem vagyok vele egyedül.
2010. jún. 28. 21:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A túlzó, lekezelő közvetlenség mindig sértő!
2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért mit mondjon? Asszonyom? XD
2010. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!