Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rá esély, hogy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély, hogy ebből valaha is egy normális keretek között működő kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

Próbálom nagyon röviden. A sráccal már több mint egy éve 'összejárunk'. Kalandnak indult, érzelmileg máshoz kötődtem még akkor, közben viszont nagyon jóban lettünk, elmélyült az ismeretség. A szex pedig ugyanúgy megmaradt, heti szinten többször. Nem akart elköteleződni, ez azóta se változott, pedig volt idő mikor komolyan többet szerettem volna. A viselkedése viszont mindig is ellentmondásos volt, ami miatt én úgy látom időnként, hogy ebből ki lehetne hozni többet is, csak érzelmileg éretlen, és nem tudja mit akar igazán. Becézget, időnként csak úgy puszikat, ölelést kér, ajándékokat vesz (többek között szülinapra, valentin napra, de jeles esemény nélkül is csak úgy mert én jutottam róla eszébe), rendszeresen meghív ide-oda, mikor olyanja van még különféle helyekre is elmenne velem bár erre még eddig csak egyszer került sor, napi szinten keres, szexnél is együttalvás kézenfogva, már az elején bemutatott a családnak, féltékeny időnként stb. Tudom, hogy különleges a viszonyunk, de nem akar kapcsolatot, ha adódik egy lehetőség, él vele, annak ellenére hogy sokszor hangoztatja, hogy annyira jó mint velem még egyikkel se volt, és azt is mondta többször hogy emberileg is minden megvan bennem ami egy nőben neki számít. Mégse tudja értékelni amit tőlem kap.

Tippek, hogy vajon mi játszódik le a fejében? Mit csináljak vele, borítsam a barátságot is? Elrontottam esetleg valamit vele kapcsolatban?

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2019. jan. 4. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Rúgd ki,és akkor kiderül akar e téged komolyabban.
2019. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Neki ez így tökéletes. Mindent megkap tőled, de mivel nincs kimondva, hogy egy pár vagytok, lelkiismeret furdalás nélkül szexel mindenkivel, aki hagyja magát.

Ez minden pasi álma.

Bolond lenne lemondani erről.


És itt rontottad el: mindent megadtál a semmiért. Nincs érdekében magasabb szintre emelni a kapcsolatot. Ha te most megvonsz valamit, és közlöd, hogy ez mától extra, és csak akkor kapja meg, ha jártok, akkor szakít. Ha elkezded követelni, hogy hivatalos barátnő státuszba kerülj, akkor is szakit. Ugyanúgy, ha azt kéred, hogy legyen hűséges.

Az ő oldaláról nézve minden változtatás negatívan fogja érinteni.

Szakítani pedig úgy könnyű, hogy mindig van melletted valaki, így nem marad egyedül.


Te viszont mindent buksz, ha ennek a kapcsolatnak lőttek.

2019. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ő ilyen és megváltoztathatatlan. Sosem lenne igénye-szüksége komolyabb kapcsolatra.
2019. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, lehetne egy kicsit több önbecsülésed. Valószinű i g a z á n semmit nem akar tőled, jó a szex veled, és ennxyi. Te magad írod le a varázsszót, hogy nem tudja értékelni, amit tőled kap. Ha valóban minden szép és jó lenne benned, nem keresne másokat. És még egy! Csak az számít , amit tesz, s nem az, amit mond!! ( mondani bármit lehet......)
2019. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd egy ideig, de akkor ne keresd 1x se!

És ha tényleg fontos vagy, kellesz neki, ő fog keresni és félreteszi a nem akar kapcsolatot dolgot, mert tudja hogy elveszíthet.

De addig nem fog értékelni ameddig bármikor megkaphat. Tapasztalat.

2019. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A hibás szerintem te vagy. Mert nincs tartásod. Lehetnél olyannal is aki felvállal, de eszement módon 1 évet elpazarolsz az életedből olyanra akivel csak szex van. Ja és jobb ha tudod, hogy egy pasi akkor akar csak szexet valakitől, ha képtelen felvállalni az adott lányt mások előtt.
2019. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, biztos azért hív el annyiszor magukhoz családi programokra, szórakozni a barátaival, meg járunk kettesben moziba, kajálni, mert vállalhatatlan vagyok. Kedves volt ez a hozzászólás, köszönöm.


Mindazonáltal belátom, hogy hibás vagyok, csak nem egyszerű megszakítani minden kapcsolatot, főleg úgy hogy egy helyen is dolgozunk egy ideje.

2019. jan. 4. 10:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Barátnőként, párjaként nem vállal. Ez neki teljesen kényelmes, minek akarna mást? Jó veled a szex, bírja a társaságod is, de ennyi. Nem szerelmes, nem lát benned semmi többet. Nincsenek kimagasló érzései feléd. Én is átéltem már ezt.
2019. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ELőző:Ezt még biztosan nem élted át,esetleg valami hasonlót.

Én most is azt mondom,hogy lapát neki,aztán kiderül.Csak kell hozzá a lelkierő,hogy ezt megtedd.Az meg kevés embernek van meg, érthető.Na ha nem most majd idővel.

2019. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igaz, csak hasonlót éltem át.:)


És éltem is azzal a lapáttal, utána ő tepert utánam, lehazudta a csillagokat is, de soha nem lett normális kapcsolat és soha nem vett komolyan. Mivelhogy elköteleződni ő sem akart, viszont elengedni sem. Hát én így jártam.:)

2019. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!