Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha így látom a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha így látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom már több mint 3-éve, és esélytelen volt valami kis kapcsolatot is kialakítani nőkkel. Mikor otthon vagyok általában a hobbimmal törődök, vagy bulizni járok.

Szóval párkapcsolatban lenni így nehéz ügye, mivel egyik fél külföldön van ott tölti a mindennapjait gondolom ilyen kapcsolatot senki nem akar, ha csak a másik fél sem akarna kijönni úgy már azt mondanám oké.


Viszont a másik problémám az hogy én korosztályommal én nem szeretnék ismerkedni. 18-25.ig, mert ezeknek a nőknek se életcéljuk sincsen, se tervük az életben, se egy normális elképzelésük. Most tudom persze vannak "kivételek" biztos. Én nem találtam még 1-et sem.


Minden nő egy idő után belefog unni abba, a huszonéves korosztály, el van tartva, jól él, belefog sz@rni az életbe nem fog járni dolgozni,tanulni se akar. Erre tudnák mondani egy példát is sőt van pár ilyen nő személy akikkel azt hiszik,hogy lehet tervezni velük mindent és idővel mégsem.


Nekem megvan jóformán mindenem, és a harmincas korosztályfele kacsingatok, egy olyan nővel szeretném leélni az életemet idősebb kicsit, érettebb gondolkodású, felnőtt már az élethez. csak hát még ilyen nőt nem találtam.. A világ nagy biztosan valahol van... :)



2018. júl. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Látom, ebben a korosztályban te magad vagy ez az egy kivétel "ügye".

23/N

2018. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg. :) Nem tudom te is így vagy vele kedves #1?
2018. júl. 15. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy normális e? Azt csinálsz amit akarsz. Keress egy harmincas nőt és legyetek boldogok. Élj, ahogy neked jó. Hajrá.
2018. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!