Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 eves ferfi egy 21 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 eves ferfi egy 21 eves lannyal mennyire passzol ossze? Sok ez a 6 ev kukonbseg ebben a korban?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
21 voltam, amikor megismerkedtem a 28 éves férfivel, aki végül a férjem lett. Én nem érzem soknak a különbséget, bár nem a kor miatt illünk össze. Korábban velem kb egykorú párjaim voltak, max 2-3 évvel voltak idősebbek, papírforma szerint velük jobban összeillettem volna, aztán mégis a férjem volt az, akivel megtaláltuk a közös hangot. Nem ezen múlik, ha összeilletek, az kortól függetlenül meg fog látszani.
2019. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Nekem teljesen jó lett volna, csak a pasi gondolkodása max. 17 volt :S szóval, ha mindketten mentálisan okék vagytok, a 6 év nem nagy különbség !
2019. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ebben korban a 6 év egyáltalán nem nagy korkülönbség és azt, hogy mennyire passzoltok össze azt főként a személyiségetek dönti el, nem pedig az a pár év ami köztetek van.
2019. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem a legideálisabb, de még simán működhet egy kapcsolat ekkora korkülönbséggel.
2019. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a személyiségeteken múlik legnagyobb részt nem a korotokon. Én 22 évesen jöttem össze egy 28 éves pasival előtte úgy gondoltam ez sok, de én egy kicsit érettebb voltam a koromhoz képest ő meg éretlenebb volt így megtaláltuk a közös hangot. Aztán meg azért lett vége mert kiderült, hogy ő nem kicsivel éretlenebb a koránál hanem sokkal. Szóval a kor nem minden.
2019. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%
21 évesen a "nők" még kislányok nyak fölött. Egy 27 éves fickónak minimum 25-26 éves lányok között kéne kutakodnia.
2019. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
#6 Férfiak között pedig a 27 évesek is sokszor még kisfiúk nyak fölött :D Sőt, 30 felett sem nőtt be még sokuk feje lágya. A nők általában előbb érnek(nem mindenki, de a többség), ez evolúciós dolog, nekünk kell utódokat nevelni, ehhez érettség és felelősségtudat kell. Úgyhogy egy 21 éves és egy 27 éves között simán működhet a kapcsolat.
2019. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok.
2019. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
6 év az hol sok? A mai harmincas férfi korosztály zöme is még óriásbébi, de legalábbis gyerek, Ezen nem segít sem a szakáll, sem a tetoválás, sem a tápos izomzat. A saját korosztálybeli nők többsége reggelire megeszi a pasikákat.
2019. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Itt a Felnőtt kapcsolatok kategóriában amúgy is a nők vannak többségben, szóval minden válasz fel van pontozva, ami a nőknek kedvez és inkább a férfiakat szidja, illetve lepontozva ezek fordítottja.


De legalább megtaláltuk az indokot, amiért akkor "engedik" a nők, hogy a férfiak fiatal lányokkal ismerkedjenek, még ha ez megint a férfiak lenézéséből is fakad: A férfiak egy szinten vannak a tőlük 5-10-15 évvel fiatalabb lányokkal. Hát jó, ha ez kell hozzá, akkor legyen :D Egy gyerek vagyok még, jöhetnek a 20 éves lányok, kösz hogy ti is egyetértetek :D

30/F

2019. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!