Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a korkülönbség már soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a korkülönbség már soknak számít?

Figyelt kérdés
30 éves nő és 21 éves fiú. Ez lehetséges, egy ilyet lehet komolyan venni mindkét fél részéről?

2019. jan. 4. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen felállású működő kapcsolatot.
2019. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő
2019. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Annyi különbséggel, hogy ott a 30 éves nő mellett egy 22 éves FÉRFI van. Nem fiú..

2019. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent számodra a 22 éves férfi és mit a 22 éves fiú?
2019. jan. 4. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Férfi és nő: Érett gondolkodás, eltartja magát, képzi magát, vannak céljai és tervei (mind párkapcsolatban, mind karrierben)


Fiú és lány: éretlen kalandozós, mának élős, mamahoteles, céltalan élősködők

2019. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amiért valaki otthon lakik 22 évesen még nem hinnem, hogy egy céltalan élősködő, aki nem tudja mit akar egy év múlva csinálni.
2019. jan. 4. 23:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet ennyire tényszerűen felsorolni a férfias és nőies tulajdonságokat. Az biztos, hogy aki még otthon él annál necces.

Ettől függetlenül ez még nem olyan súlyos korkülönbség. Simán működhet, ha egymásra van szükségük és nem csak átmeneti vagy szamár megoldás.

2019. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Haha, milyen vicces hogy ez tök oké, de ha 30 éves férfi 21 éves nőtől akar valamit, akkor pedofil, aki gyereklányokra utazik és nem elég felnőtt a saját korosztályához.
2019. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
21 évesen azért még az emberek többsége nagyobb részt gyerek mint felnőtt. Szerintem ahol azonos érettségi színvonalon van egy 30 meg egy 20 éves ember ott az idősebb féllel komoly gondok vannak. Vagy pedig a fiatalabb fél szokatlanul érett, de ez ritka. Ha pedig nem egyezik ez a szint akkor abból sosem lesz normális párkapcsolat.
2019. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Addig nem gond és veheted komolyan, míg fiatalos és szép vagy. Szerintem ne azzal számolj, hogy majd ő hunyja le a szemed.

32/f

2019. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!