Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők az idősebb pasikra buknak, azokkal vannak együtt, de utálnak beszélni róla? Miért ilyen kétszínűek ebben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy kérdés ami arról szól, hogy X év korkülönbséggel ennyi meg annyi idősen működhet-e egy párkapcsolat. Erre jön 2 válasz:

A válasz: "Működhet! Én is 23/L vagyok a párom 39/F és oda vagyunk egymásért, imádjuk egymást! :)" A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik.

B válasz: "Igen, én is a jóval fiatalabb nőkre bukom, mert a nők csak fiatalon az igaziak 38/F" A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik.

Értitek a különbséget a pontozásokban? Holott valójában tartalmilag ugyanaz a kettő. Több mint valószínű, hogy a 23 éves lány pasijának is ugyanez a véleménye, és pont ezért van fiatalabb nővel, őt mégis felpontozta mindenki, az őszintét pedig le.

Ez kb. olyan kétszínűség, mint amikor facebook-on sok csaj kiposztolja azt a tipikus hamupipőkés mémet amikor eltévedt az erdőben, hogy "ez is kapcsolatban van, ezt is eljegyezték, amaz meg gyereket vár, na jó én mentem...". Bezzeg amikor az egyik barátnője kiposztolja a képet az ultrahang felvételéről ahol látszik a magzata, vagy az újszülött kisbabájáról vagy arról, hogy eljegyezték vagy megkérték a kezét, akkor meg az ilyen képekre 300 lájk érkezik, és pont ezektől a csajoktól.

A nők miért viselkednek így? Ezt sosem értettem. Ha nekem valami nem tetszik, azt nem lájkolom és kész. Felvállalom a véleményem. A nők mégis furák és játszmáznak. Miért?



2018. dec. 20. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
menj politikusnak
2018. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ennél nincs jobb: [link]
2018. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Anyád is akkor kétszínű...az élettársam egyidős velem.

Nem unjátok még ezt a "nők ilyenek olyanok" szarságot?

A pontozás meg kit érdekel, KOMOLYAN ilyeneken rugózol?

Lepontoznak akkor is, ha beírod kedvenc ételed micsoda..

2018. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak ebben kétszínűek, sajnos ilyen világ lett...
2018. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyszerű dolog. Itt nem arról van szó, hogy ugyanazt írta le a két ember hanem a stílusról. Az első annyiról szól, hogy neki ilyen kapcsolata van és működik, a másik meg konkrétan csak azt írja le hogy a nők fiatalon érnek bármit is mert nyilván feszes segg meg feszes mell meg apakomplexus és ez mennyire jó már aki meg egy 10-essel idősebb az már aszott luvnya akit bottal sem piszkálnék. Az elsőt is meg lehetett volna írni így: jah az én pasim is idősebb, a fiatalabb csajokra bukik mert jó a seggem és szép vagyok és nem fanyalodik a ráncos vénasszonyokra. Hidd el ez se kapott volna jó pontokat. Az első egy normális hozzászólás a második csak egy bunkó megnyilvánulás ami lenézi az idősebb nőket. De persze ezzel sincsen gond, akinek fiatalabb nők jönnek be hát legyen, de azt is ki lehet ízléses stílusban fejezni úgy is, hogy az idősebb korosztályú nőket is emberszámba veszi. Ennyi a különbség :)
2018. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én nem bukom az idősebb pasikra.

24/N

2018. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Én 23 éves vagyok, a barátom 38. Már együtt is élünk, neki van lakása, így nem kell a koliban laknom.
2018. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyedül gyakorin találkoztál nővel, lehet, hogy azt hiszed, mindegyik az idősekre bukik. A valóságban ez nem így van. Ha néha beszélgetnél pár nővel ahelyett, hogy itt szidod őket, talán nem jutna eszedbe baromságokat kérdezni. Bár elhiszem, hogy ekkora IQ-val nehezedre esik bárkivel is beszédbe elegyedned.
2018. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, megfogtam a lényeget, de az nem hamupipőkés mém, hanem hófehérkés.
2018. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!