Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ilyen sráctól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen sráctól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly kezdtem az egyetemet és idén jött egy srác a szakra. Véletlenül pont egy gyakorlaton vagyunk szinte mimdenből.

Nagyon rám kattant,már már zaklat,minden nap írogat messengeren.

De közben kedves mégis,szóval nem bunkó.

Nekem egyáltalán nem tetszik és ugy tudja van barátom is. Mégis egyfolytában nyomul.

Most kezdek egy helyen gyakornokkémt és egy közös szaktársunktól(barátnőmtől) megtudta hol és most ő is akar oda jelentkezni.

Mint egy pióca!

Hogy tudnám lerázni?

Nem szeretek bunkó lenni és nem is tudom hogy mit mondjak hogy ne bántsam meg.

De már nagyon irritál!! Legszívesebben beszólnél neki,hogy lekopjon végre,de nem akarok bunkó lenni,nem az én stílusom.

20L


2019. jan. 5. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is bunkón, de határozottan és erélyesen közöld vele hogy téged ez zavar és nem ér el vele semmit.
2019. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne kellene megbántani?


1.) Mondd el neki, hogy hagyjon békén.

2.) Lépj a lelkébe, hogy neked ő akkor sem kellene, ha minden más kihalna a földön.

3.) Amennyiben nem teszi, akkor mondd neki, hogy zaklatásért feljelented. (A rendőrök komolyan veszik ezt.) + tiltsd le mindenhonnan

4.) Amennyiben ezután is zaklat, akkor szólj a rendőröknek.

2019. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
"Szia! Észrevettem az utóbbi időben, hogy talán többet is érzel irántam, mint barátság. Ahogy nézel rám, ahogy viselkedsz, amilyen gyakran keresel, nekem ez jött le. Viszont én nem érzek hasonlóan, ráadásul te is tudod hogy barátom is van, akibe szerelmes vagyok. Szóval csak ezt akartam mondani és hogy emiatt ne próbálkozz kérlek és ne akarj semmit, mert nem is lesz köztünk soha semmi komolyabb. Mondanám, hogy legyünk csak barátok, de mert azt látom eléggé belém vagy zúgva, a te saját érdekedben inkább azt javasolnám, hogy egyáltalán ne beszéljünk egy darabig, hogy el tudj engem felejteni és hogy később akár így egy olyan lányt is hamarabb találhass, akivel kölcsönösen éreztek valamit egymás iránt."
2019. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha eleve az a célod, hogy ne is lásd többet, akkor a megbántáson kár kattogni. Normálisan mondd meg neki, hogy hagyjon békén, aztán, ha az nem megy, akkor nyugodtan meg lehet bántani.

32/f

2019. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
micsoda balfék
2019. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen tanácsom van csak, kérdező. A nap minden percében emlékeztesd magadat arra, hogy attól, hogy ő beléd van zúgva, te egyáltalán nem tartozol neki semmivel.
2019. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem a barátod nem ilyen nyüzüge, mert neki kéne szólni.
2019. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nincs barátja, csak a srácnak azt mondta, hogy kopjon le rola.
2019. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nincs barátom,vagyis csak egy srác jóbarátom akivel összejárunk.

Csak azért mondta hogy a pasim,hogy leszálljon rólam.

2019. jan. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!