Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Kapcsolatfüggéstől hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kapcsolatfüggéstől hogyan lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Sok esetben tűrtem el olyan ddolgokat, amiket nagyon nem kellett volna, amire csak később jöttem rá. Ez a függés megkeseríti a napjaimat. Szakítani is csak a legeslegvégső esetben tudtam. Jövő héten megyek pszichológushoz, de szívesen fogadnék tanácsokat.


Akik ebből kimásztak, el tudnák nekem mesélni hogy sikerült ezen túl lépni? Természetesen bárki más tanácsát is szívesen fogadom!


Előre is köszönöm!


2018. jún. 7. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress elfoglaltságot, vegyél részt több családi programban ha tudsz. Sok sport, menj el valamilyen csoportos tevékenységre.
2018. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológussal a legkönnyebb, mert egyéni kinek mi miatt alakul ki.
2018. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem volt más esélyem. Bár nekem nem szimplán ez volt. Én egy minimum szintű kapcsolati düggésbwn szenvedtem. Önmagának a kapcsolatnak nincs értelem, különben egy növénnyel is együtt lehetnénk.

Szóval nem volt lehetőségem. Szakítás majd lehetőség hiány lepétt fel, így rákényszerültem egyedül is boldog lenni.

Tudom utólag mindig könyebb, meg egyértelműbb, de tényleg nem egy was ist das...

Az eleted a te fejedben létezik. Az egyetlen függő pont a saját elméd legyen, avagy amit irányítani vagy képes. Minden rajtad álló pontnak nem szabad függést adnia. Szeresd magad. Örülj mindenednek amid van, nem csak szerelmi kapcsolatban van jó. S a függés miatt nem is tudsz se fejlődni, se rendes kapcsolat kialakítására képes embert találni, se hű lenni magadhiz, és még sorolhatnám. S ez együtt is csak két tényező a nagyon sokból, amik önmagukban is egyértelművé teszik, mennyire nem szabad függnöd bármitől.

Értsd meg ezt, érezd át, és boldog leszel. Örvendj magadnak. :))

2018. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is kapcsolatfüggő vagyok és pszichológusi segítséggel szeretnék ezen javítani. Kikészít, hogy nem bírok egyedül lenni, társ kell (aki nincs), beleőrülök a magányba, hogy nincs kihez szólni, nincs kivel megosztani az életemet. :((
2018. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!