Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után elhagyott az (ex)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után elhagyott az (ex) barátnőm, majd a szakítás után pár hónappal teherbe esett egy munkanélküli drogos sráctól aki 4 évvel fiatalabb nála. Mi állhat a háttérben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Természetesen már jóval a gyerek születése előtt a srác elhagyta.

23 évesen, az exem pedig akkor 27 volt.

Ez egyébként már egy lejárt sztori nem picsogni akarok, igazából csak arra lennék kíváncsi vajon miért kattannak be egyes nők, és lépnek ki egy biztos kapcsolatból majd csinálnak ilyen baromságokat?

Tudni kell hogy nagyon nem volt semmi előjele az egésznek, minden kb. egy hét alatt lezajlott (a szakítás a részéről)

Most a részletekbe nem mennék bele néhány dolgot említek csak hogy nagyjából képben legyetek.

A lényeg tőlem mindent megkapott amit csak tudni adtam, törődést, szeretetet, anyagi biztonságot és még sorolhatnám.

Mint minden kapcsolatban itt is voltak konfliktusok, de 99%-ban megbeszéltük normálisan.

Egyedüli baja az volt, hogy nem voltam elég "menő", ezt többször is a szememre hányta ha valami vitába bonyolódtunk.

Nem szó szerint, de példának mondanám hogy mondjuk egy szórakozás alkalmával nem én voltam az az alfahím akit a haverok körbeugrálnak, vagy éppen nem mentem bele olyanokba mint a drogozás.

Nyilván nem ez volt a fő probléma, csak gondolom nem véletlenül egy full drogos éjjeli életet élő naplopó gyerekkel feküdt össze és szült "neki" gyereket.

Nem akarok általánosítani, de hasonló szitukat hallottam már és a környezetemben is történ ilyesmi, szóval nem egyedi jelenségről beszélhetünk. Szóval ezek a nők miért nem becsülik a valódi értékeket?

A kérdés is csak azért fogant meg bennem, mert a minap láttam hogy most már lassan 29 évesen még mindig az anyjáéknál nyomorog egy gyerekkel a nyakán, holott velem külön életet élhetett volna a saját házamban, nyugodt szeretett környezetben.

Persze ez az ő döntése volt, csak nem értem ilyenkor mi játszódik le az agyában amiért képes eldobni mindent?

31F



2018. aug. 8. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Viszketet neki lent
2018. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nézzed a floribama shore-t, most megy
2018. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Egy vagány embert bevállalósabbnak tartanak erre a világra, mint egy kiszámítható, unalmas valakit, aki nem tudja megadni a mindennapi impulzust, ami minden nőnek kell.


Ellaposodott a kapcsolat és a nő ki akart törni. Akárkivel, még egy drogos munkanélkülivel is felszabadultabb volt, mint veled.


Nem mondott el mindent, ott gyűlt benne a feszkó, és egyszer csak kitört belőle, hogy "elegem van, félrekúrok", és kész.


Aztán majd pár év múlva, amikor már tápszerre sem lesz pénze, visszakönyörgi magát hozzád, hogy "jaj, de buta voltam, így szeretlek-úgy szeretlek"


persze csak a pénzed kell majd neki, hogy fel tudja nevelni a drogos csávó porontyát, és te bele fogsz menni, már ha még mindig ugyanott fogsz tartani mint most, a picsogásnál.


Aztán lúzerként felneveled a kis xarost.


De hé! Hát nem ezért hagyott el? ;-)

2018. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Puhap-cs volátil vele és még egy drogosban is több férfiasságot látott, mint benned.

Honnan a francból tudjuk mi állt a háttérben? Ez az ő élete... Úgy éli, ahogy akarja.

2018. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Hmm...erdekes, felettebb erdekes

Sok no, szereti a vad, agressziv, zabolatlan magatartas jegyeket viselo ferfiakat, szeretik a leopardokat.

Es amikor hozzamennek, hozzamennek a leopardhoz, elkezdik szeliditeni, szeliditeni kezdik. Ha jol sikerul, lesz a leopardbol hazias juhaszkutya. Felvetodik a kerdes, kinek kell egy juhaszkutya..?! Ekkor elhagyjak. De amikor NEM sikerul a szelidites, akkor a leopard kivetiti minden akaratat a nore es a leopard szeliditi meg, hagyja helyben a not.


Kb ez volt. Leopard kellett neki. Te nem voltal az. Keresett maganak. De nem volt eleg “vad punci” hozza, hogy szelidito legyen.


De nyugi. Ne aggodj, ez a leopard kereses sok no vagyalma, (de nem mindenkie) idovel kinovik, jarulekos karok nelkul, (lasd nem csinaljak fel). Es amikor felrefuseralt dolgok szuletnek, mar onmaguk is csak a mierteket keresik....es a szegyen nem hagy beken egy embert sem, az ismeret, a lelkiismeret....plusz a gőg.

2018. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as nem azt kérdeztem, hogy te mit csinálnál egy ilyen helyzetben... A válaszod első része meg igaz lehet.

Kapcsolatban vagyok már jó ideje, szerencsére sikerült túltennem magam az exemen hidegen hagy már hogy mi van vele. Kérek mindenkit, hogy ne képzeljen bele többet mint amit leírtam.



"igazából csak arra lennék kíváncsi vajon miért kattannak be egyes nők, és lépnek ki egy biztos kapcsolatból majd csinálnak ilyen baromságokat?"


Általánosságban kérdezem, hogy megértsem a miérteket. Csakhogy tisztázzuk nem feltétlen az exre irányul a kérdés.

2018. aug. 8. 23:25
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Egyebkent amiert tehette, az a kivancsisag. Egyszeruen megunta a dolgot. Vagyott az ujra az ismeretlenre. Ennyi az egesz. Jott egy pasi, veled mar ossze volt csiszolodva...az uj pali meg olyat adott neki, amit mar reg erzett, bizonytalansagot. Igen....megreszegitette az erzes, az erzelem, a vagy, a szabadulas, az uj....ezert keles volt dobni mindent. Olyan ez, mint egy hirtelen felindulasbol elkovetett emberoles. Nem tudni az okat, csak jott a zsigeri, osztoni vagy, es BUMM!!!!

Szerintem.

2018. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
A nők 80 % kemény társ függő és senkivel se lesznek boldogok csak függenek és mindig egy másik kell,és ugrálnák mozaikbol mozaikba..
2018. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam végig elég volt az elejét.

Jobb is hogy elhagyott.

Vannak ilyen retardált nők.

2018. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Nőként én nem tudok magyarázatot adni erre a kérdésre. Az exed meg a környezetedben látott nők hülyék (voltak?), ennyi.

Bár valószínűleg nem arról van szó, hogy nem tudja értékelni amit te nyújtasz, simán csak az lehetett a dolog mögött, hogy nem erre volt szüksége. Nem mindenki illik össze mindenkivel, még akkor is, amikor pedig papíron minden klappol.

Gondolom amúgy a gyerek jelen esetben "baleset" volt, csak 27 évesen azért már a legtöbb nő úgy van vele, hogy akár meg is tarthatja, mert mégis csak korban van, de még nem annyira öreg, szóval legalább ezt letudta.

2018. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!