Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mindenki hátráltat egy csajügyben?

Figyelt kérdés
apám, anyám, a szülei a csajnak, haverjai, rokonai, minden, az egész bagázs ellenem van, úgy érzem magam, mint egy leláncolt vad, de nekem muszáj a lányt megszereznem! egyszerűen mit lehet tenni?
2010. jún. 29. 02:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
keménynek lenni, és utólag 3xos önbizalomra szert tenni
2010. jún. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fejtsd ki, barátom!
2010. jún. 29. 02:46
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
biztos van vmi oka h miért nem akarják h a csajjal legyél de mi? nem tettél vmi rosszat mostanában?
2010. jún. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
volt barátját elvertem, de ez nem hinném, hogy olyan rossz dolog lenne, megérdemelte, azok után, amiket a lánnyal tett.
2010. jún. 29. 03:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó szó úgyis a lányé.
2010. jún. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
legyen igazad, de nem nagyon áll ki magáért sem másért...
2010. jún. 29. 03:43
 7/14 anonim ***** válasza:
kicsit kifejthetnéd a szitut jobban...
2010. jún. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a lány dönti el. Persze, lehet h befolyásolják. De ezt fordítsd vissza azzal, ahogy ahogy bánsz vele.

Ő is észre fogja venni, h alaptalan, amit ellened beszélnek.

Tapasztalatból mondom.:D

2010. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó: segíthetnél ebben...
2010. jún. 29. 12:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgyis megbeszélitek, h 'xy' mit kifogásol benned. Cáfold meg, értesd meg vele, h ki, miért teheti. Nekem pl annyiból volt egyszerűbb, h volt egy pár irigy arc, aki próbált alám tenni, ők sorra bebukták a felhozott dolgokat. Sokan, akik beleszólnak, nem is ismernek téged, ezt is elmondhatod, h ő tud véleményt alkotni kettőtökről, más meg csak "kontárkodnik"! Viselkedj vele rendesen, és neki is felfog tűnni, h ami van, az nem egyezik meg mások véleményével.

Nekem valahogy így történt. Persze, sajnos, így hosszabb a folyamat, de semmi esetre se türelmetlenkedj, és ne akard siettetni a dolgot. Ismerjen meg alaposan, és ennyi.

"az utolsó" :D

2010. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!