Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kivitelezhető az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kivitelezhető az a kapcsolat amiben nem kell irányítanom de engem sem akar irányítani a partner?

Figyelt kérdés
Elég jól irányítok a munkámban, üzletben és abból nap végére kb meg is van az égszséges fejadagom. Ellenben a kapcsolatomban nem szeretek navigálni. Aztán ez szokott olyan félreértést hozni, hogy akkor a partner akar irányítani többnyire. De minek? Olyan sokan kibuknak ezen a szűrőn. Ha férfiként nem dominálom a közös életet az nem azt jelentené, hogy akkor senki sem vezet senkit?
2018. dec. 22. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos nem. Valaki mindig "kell" vezessen. Rohadt fárasztó, de ez van.

32/f

2018. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
erre kíváncsi vagyok
2018. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Megfelelő partner és sok kommunikáció.
2018. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Tisztelem és szeretem a párom akkor nem akarom vezetni irányítani

Azt hogy engem vezessen ,iranyitson egy férfi azt nem tudom és nem is akarom elviselni mert nem vagyok senki alavetettje

Szeretem az egyenrangú kapcsolatot ahol mindent együtt közösen oldunk meg nem úgy hogy az egyik fel elnyomja a másikat

N24

2018. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
32/f, téged nem vezet senki, mert egész álló nap itt osztod az észt. Nem unod még? Annyira okosnak képzeled magad és tapasztaltnak, de közben meg itt lógsz. Mikor van időd nőkkel foglalkozni face to face? :)
2018. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Érdekképviselettel, személyes igények felvállalásával.


Ha nem akarsz valamit, akkor nem teszed, gyakorlatilag ennyi, ehhez nem szükséges a dominancia, sem hatalmi struktúra.


Ha ez kölcsönösen tiszteletben tartódik, akkor egyensúly van, ha nem tartják tiszteletben irányodba, akkor pedig nem a számodra megfelelő partnerrel vagy.



Arra, hogy a partner mit akarjon nem tudsz hatással lenni, viszont a saját határaidat meghúzhatod.

2018. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#5. Eddig úgy van, hogy holnaptól megszabadultok tőlem.

32/f

2018. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Olyan nincs hogy egyik fél sem vezet vagy irányít! Nem vagyok huszonéves, de az nem működik hogy csak ugy elvan mindkettő. Az hogy a ffi iranyit nem azt jelenti, hogy a nő alárendelt.

Az se működik ha mindkettő iranyit meg az se ha egyik se.

Én is sokaig azt hittem nekem kell "vezetni" de hosszu tavon faraszto. Az uj paromnak atengedtem, amugy is eleg hatarozott ffi, sokkal kenyelmesebb az eletem es semennyire se vagyok alárendelt.

2018. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"de az nem működik hogy csak ugy elvan mindkettő."


Ezért kell megbeszélni.

2018. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Irányítani kell. Tudom hogy elég napközben de itthon is kell. Anelkul nem megy.
2018. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!