Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van egy lány ismerőse, aki gyakornok a munkahelyén. Ritkán találkoznak, de újabban sokat beszélgetnek messengeren/viberen. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Előttem maradt a telefonja, és beleolvastam a beszélgetésbe :/

Van egy-két közös pontjuk, innen indult ki a beszélgetésük, de egyre személyesebb témákat is megütöttek, volt, hogy hajnalig beszélgettek. Egy-két óvatos flörtszerű üzenet is előkerült, de semmi komoly.

Ez lehet csak simán egy kezdődő barátság, vagy aggódjak?



2019. jan. 8. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Magamból tudok kiindulni: nem beszélgetnék a párom mellett hajnalig senkivel, hacsak nem keltette fel az érdeklődésemet. Minimum gyanús lenne, ha a barátom ezt csinálná.
2019. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:
76%

2 emberen mulik, a baratod es a csajon. Mivel a csajrol semmit nem tudsz, max annyit feltetelezhetsz, hogy gyakornokkent siman felnezhet a baratodra, igy a baratod lehet a kulcs a valaszban. Szerinted huseges baratot valasztottal parodul? Ha igen a valasz, akkor nem lesz gond.


42F

2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Én se dumálgatnék,főleg nem flörtölgetnék más pasikkal hajnalba nyúlon,ha van barátom.De vannak,akik jobban igénykik a figyelmet,meg az egosimit.Ettől függetlenül aggodalomra ad okot.
2019. jan. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Aggódnék a helyedben.

Amúgy az én munkahelyemen a gyakornok kiscsajoknak semmi se szent.

(F/32)

2019. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!