Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokatlan az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokatlan az, ha valaki 25 évesen szűz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Miert szokatlan, ha valaki a pulcsira veszi ra a polot?

Mert nem ez a norma.

Nem baj, h valaki szuz 25 evesen, csak fogja fel, h az atlagtol eltero.

2019. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert a többség nem az.
2019. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De mivan ha szegénynek az iskolàban nem jött ösze a dolog utána már nehéz
2019. jan. 9. 12:31
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Miért baj, hogy szokatlan? :)

Én is pont annyi vagyok és szűz.

Nem tudtak még rá indokot ami miatt szégyellném.

2019. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem mondta, h szégyellni kellene :D

Ez kb ugyan ez: valakinek nincs érettségije, mert úgy alakult anno az élete fiatalon, és mondjuk nem idős, h anno ez nem is volt divat, hanem pl csak 25 éves. Szokatlan, mégsem kell szégyellni, de attól szokatlan.

csak ennyire egyszerű szavakat gondolom sokan a komplexusai miatt nem tud értelmezni, mert elönti az agyát a xar. Szokatlan, vs szégyenletes :D

2019. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát az emberek azt hiszik mindenkivel megtörténik 15-18 között
2019. jan. 9. 12:36
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát én szerintem szerencse is kell a szexhez
2019. jan. 9. 12:36
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ha nem vagy iszonyat ronda, és még nem vagy egy olyan szociális szinten, mint egy krumpli, az lazán összejön. Mindig azzal jönnek a fiúk, hogy de könnyű nekünk lányoknak. persze, az, de vajon mi kikkel szexelünk, egy tál nachosszal? :D
2019. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy helyes vagyok csak zárkózott
2019. jan. 9. 12:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor, meg lásd be hogy csak magaddal szúrsz ki hogy félsz még a széltől is. Fölös. persze, nem vagyunk egyformák, nem kell a buli lelkének lenni mindenkinek, de ne is az üregi nyúl szintjén ragadj le. 25 éves vagy, légy végre férfi. Csak magaddal bacol ki, ha belegondolsz.
2019. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!