Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, szeretjük egymást, tetszünk egymásnak stb, szóval minden szép és jó viszont....eddig 3x feküdtünk le és mind a 3 alkalom valami botrányosan rossz volt. Ahogy nem mozog, ahogy síri csöndban van, akkor ad ki minimális hangot amikor elmegy és még sorolhatnám. Nem, nem velem vesztette el és egyszerűen nem tudom mit csináljak. Megpróbáltam finoman rátapintani hogy èn szeretem ha egy csaj használja a csípőjét ès lehet hallni is a hangját de vagy poénosra vette és elterelte a témàt vagy konkrétan mintha falnak beszéltem volna. Valaki járt már hasonló helyzetben? Mi segített? Oké, egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb de hosszú távon nem kifizetődő, már most ott tartok hogy nincs kedvem lefeküdni vele. Szerintetek mit tegyek? Akinek volt hasonló éménye hogyan oldotta ezt meg? 21/F

2019. jan. 9. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
kuka
2019. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, azért ettől több választ reméltem. Miért kuka? Az ilyet nem lehet javítani? Amúgy vicc hogy alig vagyunk együtt és javítani akarok..eddig az összes exemmel jó volt a szex, előzőbel leírhatatlanul jó volt, szóval ez most nekem nagyon furcsa és nincs tapasztalatom benne.
2019. jan. 9. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Inkább más vérmérséklet......sajnálom, inkább válts. F, 39
2019. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyenlös, kicsit most már lehet nehezebb dolgod lesz, mert elmondtad neki, hogy valami nem passzol és nem akart nyitottan beszélni róla (ez is szégyenlöségre utal), de remélhetöleg nem lesz rágörcsölve még jobban. Ha kicsit játékosabbra fognátok a dolgokat, lehet feloldódna, mert ha már síri csöndben kezdtek neki, akkor az elején begörcsöl és megpecsételi az egészet. Esetleg egy kis alkohol oldhat még a dolgokon.
2019. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ezaz, én azt gondoltam hogy biztos rágörcsöl. Szégyenlősnek nem szégyenlős. Vagyis amit mutat a külvilágnak. Az a baj hogy ennél játékosabban nem tudom venni a figurát, sőt, nem is erőltettem a szexet, szóba se hozzam, magától jött ahogy az a nagykönyvben levan írva. A legnagyobb baj hogy mivel így viselkedik az ágyban, azbém önbizalmam köccseg drasztikusan. Eddig sosem volt panasz, ő sem panaszkodik de ahogy viselkedik, ahogy nem hallom a hangját nyilván az jut eszembe hogy nem vagyok elég jó. Kis túlzással már nem merek lefeküdni vele, azmellett persze hogy kedvem sincs ami röhej mert alapesetben nagyon jól elvagyunk.
2019. jan. 9. 20:20
 6/8 Rockarc ***** válasza:
0%

Ha nem birod felizgatni annyira, hogy rad vesse magat, akkor ott ket problema van. Vagykeves vagy neki, o pedig nem segit, vagy lelekben valahol mashol jar. A leirasod alapjan en inkabb az utobbira tippelnek. Talan egy le nem zart kapcsolat, vagy egy platoi szerelem blokkolja a baratnod. Probalj meg vele beszelni ezekrol, es igen, kozos programokra van szukseg, hogy elorebb kerulj a "rangsorban" a leanyzonal.


42F

2019. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy ő többet várt tőlem? Felizgulással nem hsizem hogy gond van mert nagyon nedves volt minden alkalomnál. Ez az egész kapcsolat amolyan "mesebeli". Mi 15 évesen ismertük meg egymást, már akkoriban találkozgattunk, jól elvoltunk de nem jöttünk össze mert kiköltöztek külfödre. Beszéltünk Fb-n, mind a ketten mehezen viseltük mert számunkra az volt az első "nagy" szerelem. Szép lassan persze ahogy szokott lenni egyre kevesebbet beszéltünk. Én tavaly felköltöztem pestre és augusztusab összegutottunk, mint kiderült 1 éve visszaköltöztek. Elkezdtünk találkozgatni és ismét előjött az a bizonyos gyerekkori szerelem. Lehetséges hogy ennyi idő után sokkal többet várt tőlem (nem feltétlenül az ágyban)? Azt nem merem megkérdezni hogy az előző két pasijával is ilyen volt-e az ágyban...
2019. jan. 9. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolataimban minimum fél év kellett, hogy normális legyen a szex. Sokszor megfordult a fejemben, hogy nem illünk össze, pedig minden más tökéletes volt. De nagyon frusztráló volt a szex téma. Sokat beszélgettünk, tabuk nélkül és kerestük a megoldásokat. Nagyon sok dolog befolyásolja egy nőnél, hogy milyen az ágyban. A legapróbb lelki probléma is problémákat tud okozni. Beszélgess vele, adj neki időt. Szerintem, ha minden más rendben van és szeretitek egymást, ez nem lehet akadály. Ha 10 éves kapcsolatban ellaposodott volna a szex, azt mondom, lehet, hogy tovább kéne lépni. De szerintem nektek csak idő kell. :) Hajrá!
2019. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!