Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy a NŐ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a NŐ tiszta?

Figyelt kérdés
Három éve ismerem a mostani páromat, szeretném véglegesíteni a kapcsolatunkat, de nem szeretnék úgy járni minta rokonaim, ismerőseim közül ahol utólag évek után derülnek ki dolgok,pl. Londonban fizetős volt, pénzszektorban vagyok itt nagyon számít a jó hír, honnan tudhatom biztosan, hogy a NŐ tiszta?
2019. jan. 10. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

:D

Persze, pénzszektor.

Egyre szánalmasabb már ez...

2019. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2%
Sosem tudhatod. Ezt el kell fogadnod.Engem is sokszor idegesít. Nyugtatom magam sok mindennel. Sok ilyen volt a környezetemben ezért van bennem a félelem. Amúgy én is pénzszektorban vagyok, de azt hiszem alacsonyabb szinten, nekem nagy gáz nem lenne. Röviden, tömören nincs jó megoldás. Okot adott rá hogy ilyet feltételezz?
2019. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Vidd el szüzességi vizsgálatra. :( 3 év után nagyon bízhatsz benne.. :(
2019. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is szomorú a kérdés stb, viszont van hogy évek alatt sem derülnek ki dolgok, mert hazudik. Ha nem is gyakori, de megesik.
2019. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Az 3 év alatt kiderült volna, ha sokat volt Londonban...nem? Vagy ha véletlen pont úgy néz ki, mint egy szilikon lerakat luxusribi...


Egyébként fizess meg egy magánnyomozót, és kutakodik helyetted.

2019. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Szagról
2019. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
:D Paranoiás vagy.
2019. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg,diszkréten érdeklődhetnél az ismerősei között.Tudod,embert barátjáról...
2019. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Kb sehonnan. Ha vigyáz, kb nem bukhat le.


Pénzszektorban jó hír, ahol a kokós kvázós brókerek a legnagyobb sztárok?

2019. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!