Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélnek össze-vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélnek össze-vissza a lányok?

Figyelt kérdés

napszúrást kaptak?!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


itt leírják mi a baj a mai pasikkal, DE ennek ellenére a lányok 90%-ának ez a gyengéje, és un. normális vagy rendes pasi aki nem a szexre megy elsősorban, nem kell nekik (csak a 10%-nak).


Mint már tudjuk azért van ez, mert mellettük nem olyan izgalmas az élet, és még dráma sincs.


De akkor miért hajtogatják folyamatosan azt a lányok, hogy rendes pasi kell nekik?

pedig nem egyszer már bevallották miért vonzódnak a rosszfiúkhoz...


2010. jún. 29. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy szó: hiszti
2010. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azért mert nem ismerik magukat.
2010. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
miért kell ennyiszer feltenni ezt a kérdést? az általánosítás hátránya, hogy sok a kivétel, és így máris nem ér semmit az egész.
2010. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát csak azért , mert álszentek.
2010. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

sztem is álszenteskedés van a háttérben.

azért annyira csak nem hülyék hogy nem ismerik saját magukat.

2010. jún. 29. 12:27
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert őket a földönkívüliek küldték közénk, hogy szétbomlasszák a társadalmunkat!
2010. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
mert az izgalom és a dráma jó,csak az utána következő szenvedés,az nem tetszik
2010. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én elég meredek srác vagyok, vannak durva dolgaim, ötleteim, elég kiszámíthatatlan vagyok, és spontán, mellettem tényleg nem lehet unatkozni, és mégis, a lány, akit szeretek, inkább egy nyugis díszb*zit választott... Egy ilyen suli kedvence műmájert. Na most ezt kapd ki.
2010. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

12.29- nem inkább a Média!! tette őket ilyenné, szerintem inkább az a gyanúsabb:P

Egyébként általánosítás..Nem mindegyik ilyen.És ezt tudom is! Dehát elég elenyészően vannak a normális csajok is épp úgy ahogy a normális pasik is.Ez van.El kell fogadni.

2010. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy ezek a műmájerek mindig nyerők.
2010. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!