Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam hog ydobtam a pasim. Vissza szeretném szerezni. Hogy tegyem ezt meg? Gáz lene ha beszélnék vele?

Figyelt kérdés
röviden a történet: 2 hónapig ismerkedtem egy sráccal msnen nagyon aranyos és szerető típus :)én 19 éves vagyok ő meg 22. összejöttünk. minden tök jó volt. 2 hétig voltunk együtt. egy szerdai napon meg akartam lepni. átmentem hozá korán regel fél8 kor. ő meg mérges lett rám kiakadt és inkább hazajöttem. aznap nem hívott fel. másnap próbáltam hívni deh nem vette fel. kaptam egy smst hogy át kell gondolnia egy csomó mindent jobb ha nem beszélünk. kétségbe voltam esve hogy kidob. ezért nem tudtam várni ígyhát pnéteken msnen keresztül kiadtam útját. annyit mondot h rájött nem illünk össze meg hogy velem nem lehet semmitsem megbeszélni mert eléggé lobanékny vagyok. ami igaz is tényleg veszekedtünk. deh megleeht velem beszélni dolgokat. a srác horoszkópja mérleg én rák vagyok :). kérlek segítsetek. szar ez így most nekem :/
2010. jún. 13. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hivatkozz arra, hogy ő mérleg, te meg rák, és hogyhogy nem látja, hogy titeket egymásnak teremtettek! Be fog jönni, vagy ha nem... hát... :)
2010. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért kezdett el veszekedni mert átmentél hozzá fél8kor?
2010. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jah. meg igazándiból nem hagytam aludni. molesztáltam. de ilyen aranyosan kedvesen :)
2010. jún. 13. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
:D , hát ez gyökér, én ilyennek inkább örülnék, :)
2010. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!