Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy megpróbáltátok lenyúlni valamelyik haverotok barátnőjét?

Figyelt kérdés
Sokszor megtörténik, pedig a férfiak állítólag összetartóbb barátok, mint a nők. Nem vagytok egy kicsit álszentek?

2019. jan. 12. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Az exét még futtathatom, de az aktuális barátnőre nem szép ráhúzni a kormányt.
2019. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
nálam haver barátnője, exe, testvére, anyja......tabu
2019. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nálam még a haver is tabu. Soha ne keverd össze a barátságot a barátseggel. Maximum barátfővel, de csak felöltözve.
2019. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha a párom barátja próbálkozna, szerintem te is tudod, hogy mi a dolgod... és nem a láb széttevésére gondolok!!!

Erkölcsi tartás kislány! ;)

2019. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Többször volt már rá példa. 16 évesen ismerkedtem meg az első barátommal, most 28 vagyok, a mostani a 3. kapcsolatom. Mind a háromnál volt egy-két "jóbarát". Természetesen nem mentem bele egyikbe se. Csak azért érdekes, mert mindenki azt mondja, hogy ő aztán soha. Valahogy a nők sunyi dolgait nagyon tudjátok fájlalni, de a saját disznóságaitokról mélyen hallgattok. Ez olyan lehet, mint nálunk a liánozás, bevett szokás, csak nem szabad kimondani?
2019. jan. 12. 08:53
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 Neked a barátfülét javaslom. Meleg, nedves, puha, szűk és nem tud nemet mondani.😀
2019. jan. 12. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem, soha!



Sőt, versengeni sem versengtünk soha ugyanazért a nőért a legjobb barátokkal.


Ha látszott, hogy az egyikünk nagyon bele van szédülve, a többiek meg csak szívesen megismernék, akkor hagytuk, hogy az próbálkozhasson, aki tényleg nagyon komolyan odavan. Max akkor lett másnak kapcsolata a nővel, ha gyorsan kiderült, hogy nem a srác az esete.



Aktuális barátnő/feleség még a tabunál is tabub, és ex is csak akkor került képbe valakinél, ha olyan volt a helyzet (egyik haverom szakított a csajjal, de barátok maradtak, 1.5 évre rá jöttünk össze, még őrült is a srác nekünk. Viszont mikor valaki nagyon kivolt a nő miatt, akkor a többiek nem robtották azzal, hogy ott tartották a társaságban).

2019. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!