Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban mi a buli sok férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Abban mi a buli sok férfinak hogy eltartja a felnőtt, munkaképes barátnőjét?

Figyelt kérdés

tehát gyerek sincs, csupán arról van szó hogy a kisasszony lusta dolgozni ezért el kell tartani.


sok férfi pedig mosolyogva belemegy ebbe, sőt, még örülnek is hogy van barátnőjük...


mi abban a jó ha kvázi úgy élnek mint egy apa és lánya, mert az apák szokták eltartani a lányaikat.


2018. okt. 28. 08:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
12%
Mert így legalább van barátnőjük! Erős a nőhiány. Ezt a nők is tudják, ezért egyre több az aranyásó.
2018. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Az a szerencse, hogy téged nem érdekelnek a nők és nem beszélsz róluk egész álló nap
2018. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%

Milyen sok ferfirol beszelsz?

Miert erdekel ez teged?


1. Nem erdekelnek nok

2. Nincs baratnod

3. Nincs penzed

2018. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
Mert olyan nőket akarnak, akiket máshogy nem kapnának meg. Illetve egy kikent-kifent cicamica nem fog neked napi 12 órát robotolni valahol. Hogy valakinek a külsőségek ennyire számítanak, hogy inkább kitart egy felnőtt embert, az az ő baja.
2018. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
Más életébe miért avatkozol bele? Másrészről pedig hanyagold ezeket a töltelék szavakat, mint kvázi. Pont a minap olvastam arról, hogy mennyien beékelik ezeket az idegen szavakat az anyanyelvünkbe, amikor az alapjában csodaszép és változatos. Minek ezt? 🙂
2018. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
12%
kell egy lyuk amibe bele lehet mártani
2018. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem sok köződ van ahhoz, hogy màsok hogy élik a mindennapjaikat.

Most én is itthon vagyok, mi döntöttünk így, ez most miért jó.

A gyerekem sem kicsi, 9 éves màr.

A hàzban és kint is minden rendben van tartva, mindennap főzök, nekünk ez most így jó, és hidd el, senki nem kérdezte még meg, hogy miért.


Sajàt dolgaiddal foglalkozz!

2018. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

"Most én is itthon vagyok, mi döntöttünk így, ez most miért jó.

A gyerekem sem kicsi, 9 éves màr."


Ezután szokott az jönni hogy a kisasszony elunja magát otthon, elkezd vedelni, vagy mással kefélni.


Mert otthon unatkozik...

2018. okt. 28. 08:57
 9/40 anonim ***** válasza:
80%
Azert mert megteheti!Miért is zavar ennyire?
2018. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%

Na nem mintha közöd lenne hozzà, de leírom.

Remek a szexuàlis életünk, és nem "vedelek" mint ahogy írtad.


Azért mert irigy vagy esetleg màs életére, az pont a te bajod.

2018. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!