Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a férfi?

Figyelt kérdés

Már többedjére futok bele olyanba, hogy a férfiak egyszerűen eltűnnek... Neked volt olyan, hogy valaki érdeklődött irántad, esetleg kapcsolatban is voltál vele, aztán szépen lassan elpárolgott? Férfiak miért csinálják ezt?

Nemrég írtam az exemnek is, de egyszerűen nem válaszol. Pedig nem vesztünk össze szakításkor, ő akart menni. Én igazából csak azt szeretném, hogy valamennyire normalizálódjon köztünk a viszony.

Tetszik egy férfi, eleinte ő kezdeményezett. Kívántam neki új évet, erre semmi... Pedig 1 hónapja még ő mondta hogy találkozzunk.


Félnek vagy leszrnak?



2019. jan. 12. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Google----> Ghosting
2019. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1,

Köszi!

Az a szomorú, hogy egyikük sem egy "netes" típus. Az exemnek például facebookja sincs.

2019. jan. 12. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Többször is. Bájolgás, szerelmes zenék, versek, hú de jó lesz randizni, menjünk ide-oda, aztán ha konkrét időpontot beszélnénk le, eltűnik.

Nem fél, nem szr le, egyszerűen nem nőtt ki a gerince a törzsfejlődés során neki.

2019. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Neten mindenki férfi, majd betojnak, hogy élőben meg nem tudnak hozzád szólni, előjönnek a komplexusaik, és kiderül, hogy igazából csak egy nagyszájú kisfiú volt.

Mert ugye neten mindenki azt mond, amit akar. 29/f

2019. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!