Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen alkatú nő/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen alkatú nő/férfi az esetetek? Mit néztek meg először a kiszemelten?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy az ideál szöges ellentéte (vékony helyett pl duci, vagy fordítva) tetszett meg? Miért?

Linkelhettek is, hajszín, szemszín, bármi, ami eszetekbe jut, érdekel! :)



2019. jan. 12. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mindig is a mackós férfiak tetszettek, a természetük leginkább.
2019. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Van egy alap ideálom. Sötét haj, alacsony, vékony/sportos.



Ezzel együtt volt már mindenféle párom, magas, nőiesebb, szőke...



Az ideál csak annyit jelent, hogy egy ismeretlen társaságban melyik nőt nézem meg elsőként, kihez próbálok odamenni.

Aztán ha ismerem már pár hete őket, akkor vonzódni ahhoz kezdek, aki intelligens, humoros, nyitott a világra, és persze csinos. De az olyan apróságok, hogy az ideálisnál magasabb, vagy szőkébb, már erősen a háttérbe szorulnak.

2019. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Oly 160 centi, 55-60 kiló. Jó elosztással kerek popsi, látható cicik és a minimum mellig érő haj. Ez első ránézésre. Ez kelti fel a figyelmem, természetesen, egy kapcsolathoz még nagyon sok más is kell.
2019. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Elsőnek a szép arcot nézem(nekem szépet). Ha ez adott, akkor lehet a lányon felesleg, nem zavar. Viszont, ha nem szép az arca, lehet akármilyen modell alkata, nem fogom megkívánni.

Ideál? 178 vagyok, szóval alacsonyabb picivel és legyen szép arca, ennyi:)

2019. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

@4 😀


Pont fordítva vagyok összerakva. Legyen jó alakja a nőnek, akár vékony, akár sportos, ne legyen rajta felesleg, de nem zavar, ha karcosabbak a vonásai, nincs baba arca, ha határozottabb az orra, stb

2019. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Ne legyen rajta felesleg, ne legyen elhanyagoltm igénytelen és szépnek lássam az arcát.

Az, hogy ehhez mekkora cici, mekkora popsi, milyen combok, hajszín, szemszín, száj vagy kézforma társul, teljesen mindegy, nem idealizálom egyik típust sem. Vagyis sok formája tetszik.

2019. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem férfiban az átlagos vagy sportos alkat tetszik, túlsúly kizárva. Magasságra kb 175-185 cm. Hajszín, szemszín mindegy, tetszettek már szőke kékszemű és barna hajú barna szemű pasik is :) Ami még nagyon fontos, az a kisugárzás. Hiába tetszik valaki külsőre, nem biztos, hogy a kisugárzása is megfog.
2019. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkább az összképet nézem, pl. volt már olyan hogy megnéztem egy kis részletet a másikon, mégis úgy könyveltem el utólag, hogy nem az esetem, hiába tetszett egy tényező rajta.


Erre több tényező rájátszik, nem csak az alak, pl. arc, haj, öltözködés, stílus.

2019. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lábát, arcát figyelem meg először. Penèlopè Cruz kaliberű szemèly a kedvencem.
2019. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 172cm vagyok, az férfi ideálom egy minimum 180cm-es, jó alkatban lévő személy. Ez azt jelenti, hogy legyen kidolgozott vagy legyen rajta némi felesleg az mindegy, de ne legyen se vékony, se túlsúlyos. Jobb szeretem, ha barna, fekete haja van, de nem utasítanék el valakit attól, hogy mondjuk szőke. Viszont ne legyen hosszú haja.

Channing Tatum lehetne rá egy példa, de a nyaka nekem félelmetes.. :D

Amúgy volt már, hogy tetszett egy tőlem 1-2 centivel magasabb srác. Nagyon karizmatikus és intelligens, ez fogott meg benne, de nem volt köztünk semmi (meg kiderült, hogy van egy kis defektje).

2019. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!