Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e ötletetek? Barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e ötletetek? Barátnőmet folyamatosan nézik és meg is közelítik utcán, szórakozóhelyen és habár hűséges típus, túlságosan is kedves másokkal?

Figyelt kérdés
A helyzetet nehezíti, hogy ez nem egy szokványos párkapcsolat. Ázsiai (konkrétan bangladesi) és már lassan 2 éve vagyunk együtt megcsalás vagy bármi egyéb hűtlenség nélkül. Németországban tanul és rendszeresen látogatom. Semmi probléma nincs a kapcsolatunkkal, azonban mivel az átlagtól jobban néz ki, ráadásul nagyon kis apró lány, sok kanos nyomorultnak feltűnik ő az utcán és ezt akkor is tapasztalom, ha vele vagyok és akkor is ha nem (olyankor meséli). Ha nem vagyok vele, olyankor pedig meg is szólítják és miután van egy olyan tulajdonsága (ami alapvetően egy hihetetlen pozitív tulajdonság), hogy túlságosan is kedves idegenekkel, így akaratlanul is jelt ad férfiaknak, nem utasítja el őket határozottan és ez már hosszú idő óta nagyon zavar.. próbáltam már beszélni vele erről, de hát azt mondja, hogy ez jön magától, hiszen alapvetően ilyen, nem tud ellene mit tenni. Ezt meg is érteném, ezért nem is lehetek rá mérges, de mégis feldühítenek azok a szituációk, amikor például még képes egy idegennel is táncolni azért, hogy ne sértse meg... WTF??? Na ne már.. Van-e erre valami megoldás, mert kikészít a dolog..

2019. jan. 12. 17:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 26 éves
2019. jan. 12. 17:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnia nemet mondani vagy te állj feltűnő helyre, hogy ne piszkálják.
2019. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

“még képes egy idegennel is táncolni azért, hogy ne sértse meg... ”


Le is szopja őket a szórakozóhely mosdójában, ha arra kérik, nehogy megsértse őket? Szerintem valójában élvezi ezt, nincs kész elköteleződni és ezért nem mond nekik nemet.

2019. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es, attól elvonatkoztatva, hogy a példa kicsit extrém, de olyan szempontból meg jogos a felvetés, hogy nem tudom létezik-e nála határ, amit meghúz.. nyilván valahol van neki, de elég bő ez a határ, egyáltalán nincs szűkösen meghúzva és ez a baj
2019. jan. 12. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed, hogy hűséges típus.
2019. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te hogy szedted fel?
2019. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Élvezd. Csak légyszi halkan!
2019. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tseppkoe ***** válasza:
Hogy jöttetek össze_?
2021. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!