Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kezdtem randizgatni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kezdtem randizgatni 1 japán lánnyal, ő 32, én 41! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Volt valakinek keleti barátnője? Angol nyelven beszélünk, kicsit félek is tőle, de akarom is! Kiváncsi lennék a továbbiakra! Szerintetek nem prűdek a mostani keleti lányok?
2019. jan. 12. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A helyedben nem aggódnék túlságosan. Korban nagyjából passzoltok, és ha Európában él már egy ideje, akkor kulturálisan se lesz zavaró a különbség.

Akkor lehet gond, ha nagyon tradicionális a családja, és esetleg ellenzik, hogy nyugati ember legyen a párja. De mivel már elég idős, talán nem függ annyira a családjától.

2019. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem szokták borotválni a puncijukat, arra számíts!
2019. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz prűd alatt, azért arra számíthatsz, hogy általában konzervatívabbak, mint az európaiak, ennek minden előnyével és hátrányával együtt.
2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt él igen, mármint Londonban, itt sürgősségi orvos, szülei is itt élnek, apukája is doki ő japán, anyukája Finn,metró vezető! Én Radiológiai ezközöket tartom rendben, 11 éve itt vagyok, csak most jöttem át 1 másik kórházba! 1 hónapja botlottunk össze, azonnal pezsgett a levegő közöttünk!
2019. jan. 12. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra számíts, ha véletlenül rájön, hogy ezen az oldalon teljesen beazonosíthatóvá tetted őt, és így teszel fel róla személyes kérdéseket, akkor nem fog örülni.
2019. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyarul semmit nem tud, most ezt ugyan hogy találná meg?
2019. jan. 12. 23:04
 7/9 peca1000 ***** válasza:
0%

Addig kupakold, amíg lehet.


Hozzádmenni nem fog.


Ja és ahogy említették, aJapán csajoknak szőrös a nunija.

2019. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Igaz ami igaz. Én voltam már keletivel. A családját azért nem akartam már megismerni. És igen, tényleg szőrös.
2019. jan. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na teljesen csupi

... 🤗 Megvolt a csoda tegnap! 🤗🤗🤗🤗

2019. jan. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!