Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta fekudjunk le es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta fekudjunk le es utana majd alakul a dolog. Ha lefekszek vele utana mire szamitsak szerintetek? 18/L

Figyelt kérdés

Azt mondta utat kell adni az erzeseknek utana alakul meg ilyenek. Meg hogy mit kéretgetem magam....tiszta bolond. Vajon ha lefekszek vele utana milesz?

En nagyon bele vagyok esve de ő .....


2018. febr. 6. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmi, utána keres mást, akinek előadja ugyanezt.
2018. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Jajj istenem lány, ne legyél hülye. Csak egy puncit lát benned, semmi többet. Ha lefekszel vele, két órával később, már szóba sem fog állni veled, garantálom. Felejtsd el, nem érezhetsz szerelmet egy ilyen seggarc iránt, maximum vágyat, az meg lesz még bőven arra méltóbb fiúk iránt is.


26N

2018. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Ő minden bizonnyal egy illuzionista. 😀 Ordas nagy kamu.
2018. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy férfi ismerkedesnel sokat hozzá témába a szexet és sürgeti, akkor 100% hogy egy vagy néhány menet után ott fog hagyni. Ismered őt annyira hogy megbizz benne ? Gondolom nem, csak hirtelen fellángolás. Nem is értem, hogy miért reménykednek a nők abban hogy talán utána majd megkedvel, ha egy pasinak nem ilyen a természete akkor te csinalhatsz barmit,nem.fog sikerülni.
2018. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Könnyűvérűnek tart, és dob. Aztán elfecsegi a haveroknak, jön egy újabb lány...Bunkó.

Egy nő igenis kéresse magát, senki sem becsüli a könnyű prédát.

Nagyon felejtős!

2018. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem érzed, hogy szeret, te komolyan gondolnád és még nem akarsz vele lefeküdni, akkor ne feküdj le vele. Szerintem utána semmire ne számíts tőle.
2018. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a csávót én elfelejteném.

31/f

2018. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bence_ ***** válasza:
17%

Azt tedd ami neked jó.

Van kedved vele lefeküdni?

Egy férfi a magömlése után őszinte.

2018. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Ugy értettem a kamut, hogy a csávó hozzáállása az. Eszem megáll az itteni egy bites lepontozó manókból.
2018. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%

Száll a következő virágra, téged meg ott hagy.


22/N

2018. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!