Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy neki nem jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy neki nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Egy sráccal elkezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, elég mély és hosszú beszélgetéseink voltak, ugyanakkor ment közöttünk egy játékos flört is, kiderült, hogy sok közös van bennünk.

Viszont most pár napja nem keres. Persze, nem vagyok naiv, nyilván az a legkézenfekvőbb, hogy őt nem érdekli a dolog. De azért fura, hogy most meg teljes a csönd.



2019. jan. 13. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Talán mással sikerült tovább jutnia a játéknál.
2019. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
Velem is sokszor előfordul, hogy napokig nem keressük egymást valamelyik barátommal, ismerősömmel, munkatársammal. Kötelező mindennap egymás nyakán lógni? Van hogy napokig nem jut eszembe semmi komolyabb, amit egy adott illetővel meg lehetne beszélni, más alkalommal meg napokig kommunikálunk egymással egész nap. Egy újabb, bolhából elefántot kreáló kérdés.
2019. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura,ilyenek a férfiak.Flörtölés csak flört,semmi több.Túlgondolod a történetet(én is szoktam néha),ha nem tennéd érhetne kellemes meglepetés.
2019. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember egy idő után rájön, hogy sok más emberrel meglehet találni a közös pontot. Sok emberrel ellehet beszélgetni, tehát ez nem olyan borzasztóan különleges élmény.


Nem kell ezt túlidealizálni, mint a romantikus filmekben.


Bár az is meglehet, hogy jelentett neki valamit, csak épp nem az az ember típus, aki folyton a barátnője nyakán akar lógni.. de az is lehet, hogy nem sokat jelentett és te vagy az aki túlidealizálja az egészet.

2019. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell a flörtölgetésbe többet képzelni. Millió emberrel tud (és csinálja is), ahogy beszélgetni is.
2019. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet tudni... Valamit biztos jelent neki.

Szerintem ebből még bármi lehet, csak ahhoz valahogy fent kéne tartanod az érdeklődését. Lehet, hogy úgy gondolta, h veled ennél nem lehet tovább jutni, mi férfiak borzasztóan szerencsétlenek vagyunk a női jelek olvasásában. 😎

2019. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!