Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a legjobb barátnőm nálam járt, beszélgettünk, a másik pillanatban meg már azon vettem észre magam, hogy smárolok vele. Talán a lelki állapotom miatt volt. Egyikünk sem meleg. Van erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Tudom, hogy ez nem normális. Remélem nem fordúl elő mégegyszer.
2008. nov. 7. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
de, teljesen normális :) sok lány van aki élete első csókját az egyik legjobb barátnőjétől kapja. ez van. hormonok. :)
2008. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
na ezen nem kell beijedni.Néha még a 17-18 évesek is csókolóznak egymással....meg lehet mást is:D
2008. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez normális! Egyszerűen kipróbáltátok, felfedeztétek egymás testét. Ha nem akarjátok nem kell, hogy folytatása legyen, de mindenképp tapasztalatot szereztetek. Ebben a korban főleg lányoknál nagyon gyakori az ilyesmi
2008. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Az a magyarázat, hogy a lelki közelség könnyen átcsap testibe; illetve sokszor a vágynak nincs neme.

Nincs ezzel semmi baj! De ha mégsem tudod lerendezni magadban, akkor a továbbiakban ne csináld. Én nem mondanám, hogy nem normális, bár nekem valamivel később volt az első ilyen élményem. Később lehet, másképp fogod látni, és nem fogod akarni, hogy ne forduljon elő még egyszer, de ha a továbbiakban is így fogod látni, az is teljesen rendben van.

Akárhogy is, ne hagyd, hogy ez tönkretegye a barátságotokat, ne kerüld el ezt a lányt! Lehet, ő is zavarban van, de lépjetek túl ezen.

(egy biszexuális nő)

2008. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi.én 20 évesen vettem észre magam,hogy a lejobb brátnőmmel smárolok.Na de csak annyi volt,és mindkettőnknek barátja van.szerintem sokan kipróbálják.bár mi nem terveztük,csak hirtelen,megtörtént.
2008. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács Pál ***** válasza:

Fiúkét mondhatom, hogy a lányok sokkal érzelmesebb lények, mint a fiúk. Fiúknál ritkábban hallani, hogy az ilyesmi előfordul.

Viszont ez az esetetekben csak annyit jelent, hogy lelkileg nagyon kötődtök egymáshoz, és az, hogy megcsókoltátok egymást, még nem feltétlenül jelenti, hogy leszbikus hajlamotok van, hanem csak azt hogy nagyon szeretitek egymást. Ha nem éreztél közben komolyabb testi vágyat, szexuális fűtöttséget, akkor nincs semmi gond. A legegyszerűbb, ha elpoénkodjátok az esetet, és egy vicces félrebotlásnak könyvelitek el, ami majd társaságokban "véletlenül" kiderülve egy vicces beszédtéma lehet.

2009. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!