Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányéves korodban fedezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányéves korodban fedezted fel hogy jó érzés a maszturbáció?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet hogy viccesen hangzik de kíváncsi vagyok xD


fiú/lány?

kor?

(körülmény? ha esetleg van)


18/f és 15 éves korom óta xD


2010. jún. 29. 15:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

14/L

13évesen ujaztam megmagam elöször.

és olyan5évesen volt egy ugynevezzet játékom a dörzsi.

a sarkamat a nunimhoz tettem és mozgattam,anyumák elött is csináltam ésmindig mondták hogy hagyam abba mert baj lesz.olyan 2.os koromig csináltam heti rendszereséggel...

nagyon jo érzés volt:)

2011. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
8 évesen maszturbáltam először, és kb. 9 éves koromra rájöttem, hogy jó érzés, és rendszeresen kezdtem el maszturbálni.
2013. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

11 évesen F

most 13 vagyok azóta is csinálom

2013. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

12


(F)

2014. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már velem,hogy csak én voltam az aki már 3 évesen csiálta ?Tisztán emlékszem,hogy olyan 4 éves koromban,miután hazajöttem az óvodából a matrac alatt egy nyalókával a számban,alóla azt a sorozatot néztem,ahol egy fekete iskolás volt a főszereplő és közben...

Még arra is emlékszem,hogy akkor az járt a fejemben,hogy ez nem az első alkalom.

Pontosan már én sem emlékszem de mivel hat évtől mentem suliba,az egész az előtt kezdődött.Az óvónő is sokszor megkérte,hogy mossam meg a kezem,amikor a foglalkozások alatt elő-előkaptam.

16/f

2016. júl. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
12 évesen rákerestem neten arra hogy sz*x és ugye kiadott p*rnó videókat. Felállt a fas*om és elkezdtem valahogy csinálni és ennyi azóta minden nap
2022. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!