Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, Ti milyen módszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti milyen módszerrel rázzátok le a pasitok idétlen haverjait?

Figyelt kérdés
Ügyebár köztudott, hogy a nők leszelektálják az aktuális párjuk baráti körét. Minden nő máshogy csinálja. Nektek mi a módszeretek. (ja, és nem kell a duma, hogy nálunk nincs ilyen. :) )

2019. jan. 15. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
2019. jan. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ki lövöm őket... 🤣
2019. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem a gimis kategória.
2019. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Márpedig nálunk nincs ilyen, hiába állítod, hogy van azért hadd ismerjem jobban saját magam. Nem fogom elvágni a barátomat a haverjaitól, ő sem tenné ezt velem. Mindkettőnknek megvannak a csajos, meg pasis összejövetelei, kell ez egy kapcsolatnak, hogy legyen erre lehetőség. Egyébként embert barátjáról...a páromnak nincsenek idióta haverjai.
2019. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4:


Jó, ha együtt vagytok max pár éve vagy még annyi se, akkor még nem indult be a folyamat.


De megnézném a párod mennyit találkozik most a barátaival és mennyit fog 5 vagy 10 év múlva.

2019. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös es arra nem gondiksz hogy család mellet már nem találkoznak annyit! Ezt nem a nő korlátozza! A pasi ia jobb esetben gyereket akar, nyilván mellette nincs annyi ideje!
2019. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs barátom, de sosem éreztem úgy, hogy bármi beleszólásom lenne abba, hogy mások kivel barátkoznak. A saját baráti körömet megválogatom, de mindenki maga ügye, hogy kivel haverkodik. Ha a párom barátai nem lennének szimpatikusak, akkor legfeljebb nem találkoznék velük, nem járnék velük összejövetelekre, de attól még a párom ugyanúgy találkozhat velük. Én sem várom el, hogy a barátaim egyáltalán szimpatikusak legyenek bárkinek.
2019. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját maga építette le. Mondta nekik, hogy mostantól nem kell ide mászkálni, mert barátnője van.Persze néha jönnek, meg máshol is találkoznak, nekem ez nem gond. El tudom magam foglalni.
2019. jan. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!