Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aranyos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aranyos vagy idegesítő ha a barátom mindenféle csalafinta módszerrel megpróbálja elkerülni azt hogy egy buliban/bál vagy akárhol töményet igyak?

Figyelt kérdés

Szerinte nem áll jól egy embernek ha részeg főleg egy nőnek szerinte nagyon ront az imidzséből.

Néha mondjuk megmondja helyettem is hogy köszöni de nem kér akkor mondjuk picit haragudni szoktam rá nem hagy választási lehetőséget nekem.


2018. febr. 12. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő.
2018. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy vagy? Szerintem ( és mintha szerinted is) mindkettő egyszerre.
2018. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz semmi aranyos nincs ebben, szimplán idegesítő.
2018. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beleszól egy döntésbe, ami a tiéd. Ezt magyarázd el neki. Olyan nincs, hogy valakinek nem engedsz meg valamit egy kapcsolatban, felnőttek vagytok.
2018. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szimpla parasztság és vagy leszokna róla, vagy mehetne amerre akar.
2018. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem olyan nőt választott, aki magától nemet mond?
2018. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartom aranyosnak, inkább birtkolási mániásnak meg mintha az apám lenne. Ha vki ennyire nem hagyna nekem döntést, az repülne a francba elég gyorsan.
2018. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!