Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá, ha szex közben hozzátok vágná a párotok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a pasinak úgy jó a szex, ha közben mocskosul beszél hozzátok.

Ri bancnak nevez stb és azt is megkapjátok, hogy tudja is, hogy rib ancok vagytok, mert tudja nagyon jól, hogy annak idején egy kapcsolatban nem voltatok hűségesek és még is nevezné a személyt, akivel félreléptetek.


2019. jan. 15. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon az alja.
2019. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa,sírás lett a vége.Nem tudtam,hogy most mi van,azt hittem utál
2019. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Ez nem vágykeltő hanem megalázó.
2019. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha megnevezed a személyt, az gáz. Én a barátom előtt sok pasival voltam, ő ezért szokott ilyenkor a kis kvájának hívni :D de ez még izgató is nekem. Viszont, ha bárkit konkrétan megnevezne, az elég bizarr és kiábrándító lenne.
2019. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Prolisàg
2019. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, engem is szokott " kis ribinek" hívni a párom szex közbrn, de ha elkezdené mondani, hogy na ezzel meg azzal, vagy akár egy nevet is mondana, kész, ott vége is lenne a dalnak.
2019. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk mocskosul beszélni szex közben, amikor túlfűt a hév, de az csak rólunk szól. Ha kimondaná más nevét, hogy azért rbanc lennék, az durván megalázó lenne, és ott véget is érne a dal, minden szempontból.
2019. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, még mindig kulturált partnert választottam.
2019. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon egy mimózalelkű nyomorék vagyok, ez nekem rettenetesen fájna és feltehetőleg felírhatnám az eddigi traumáim mellé,ha ez megtörténne.
2019. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!