Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok nem menne sehova nyaralni veletek a nyáron?

Figyelt kérdés
Pl mert nem engedheti meg magának, de ugyebár a legtöbb nőnek igénye van az évi 4-5 wellness hétvégézésre és a 10 napos külföldi nyaralásra.

2018. júl. 22. 14:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ki mondta ezt h igényük? Ha a pénzedért van veled, akkor lehet. De egyébként nem.
2018. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem tudom ezt a hulyeseget honnan szedted... nalunk nincs iden nyaron tobb napos nyaralas... csak par egy napos program megis egyutt vagyunk 6 eve....
2018. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezek tapasztalatok + ismerősi kör megfigyelése alapján leszűrt megfigyelések.


A fesztiválozás már csak hab a tortán :) Balaton sound, sziget stb.. És természetesen a pasi fizesse ezeknek nagy részét :)

2018. júl. 22. 14:41
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
300 000 forint környékén már vannak 7 napos utak all inclusive ellátással, benne foglalt repülőjeggyel, szerintem ennyit illik előteremteni egy férfinek.
2018. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nőnek igénye van az évi 4-5 wellnes hétvégére? Meg a 10 napos külföldi nyaralásra?

Hmm. Én megelégszem azzal is, ha egyszer elmegyünk kettesben egy hétvégére.. 21 éves vagyok, de soha nem voltam még wellnessezni. Nem mondom hogy nem lenne jó, de nem kötelező program. Sem a külföldi nyaralás..

2018. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi 6 éve vagyunk együtt de a leghosszabb nyaralásunk 3 nap volt,15 000 ftba került plusz a kaja,amit én főztem. Közös kasszán vagyunk,közösen fizettük. Ezen kívül strandra járunk csak . Nincs is több időnk,meg igényünk sem nagyon.
2018. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"ugyebár a legtöbb nőnek igénye van az évi 4-5 wellness hétvégézésre és a 10 napos külföldi nyaralásra." Ezeket a való világos budapest éjjel nappalos műsorokból veszitek?


Én utálom a wellnes hétvége dolgokat, Tátra az álmom, de oda sem tudunk menni két éve.

Azok a nőismerőseim, akik wellnes pártiak, azok is max. elmesélés alapján évente 1-2 mennek és ezzel van összekötve a pár napos nyaralás.

2018. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

"Ezek tapasztalatok + ismerősi kör megfigyelése alapján leszűrt megfigyelések"


Talán kicsit szar körökben mozogsz.

2018. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Mindig is utáltam a wellnesses 'nyaralást' ahol csak tespedsz egy szállodában. Utálom a fesztiválokat. Az utazásainkat pedig felesbe szoktuk fizetni.

Tényleg szar körökben foroghatsz...

2018. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Honnan szedted ezt a statisztikát?


Nézd, ilyet sem tudnál kifizetni?

[link]

2018. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!