Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan 25-30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 25-30 év körüli férfiak, akik tisztelik és megbecsülik a nőket?

Figyelt kérdés
Sajnos a mostani világban egyre kevesebb az ilyen férfi, de tisztelet a kivételnek.
2019. jan. 15. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Vannak, de tuti nem itt találod őket.:)
2019. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem tisztelem és nem becsülöm a nőket.


25-30/F

2019. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Vannak, csak komoly kapcsolatban élnek, nősek, esetleg már gyerekük is van. Nem véletlenül.
2019. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Azokat, akik megérdemlik, azokat természetesen. De szerinted már önmagában azért kellene becsülni valakit, mert nőnek született?
2019. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, viszont pont ezért válogatok is, nem olyat akarok megbecsülni aki nem érdemli meg. 26F
2019. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos azt látjuk, hogy azokra buktok, akik nem tisztelnek titeket, egy csöppet sem. A tirpákokra gerjedtek. Hidd el, több tisztelettudó pasi lenne, ha látnák az igényt a részetekről erre a magatartásra.
2019. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos már 31 vagyok, szóval kiestem. 🙂
2019. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Vannak. Több gyerekkel és gyűrűvel az ujjukon. Aki pedig azt mondja, hogy ők akarták az nem használja a fejét.
2019. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Én azt látom, hogy a nőknek pont az kell, aki mellett kicsit el vannak nyomva, alárendelve. Az a férfias, magabiztos, aki irányitja őket. Én nem vagyok ilyen, nem is buknak rám. Persze ezt nem úgy kell érteni hogy rabszolgák, csak éppen olyan halványan ereztetik velük, ami még nem feltűnő. Végülis tudat alatt működhet ez. Mondják is, hogy a férfi hordja a nadrágot... persze vannak kivételes esetek, dominánsabb nők, de nem ez a jellemző.
2019. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Hiába mondja egy nő, hogy a rendes pasikat szereti - feltűnik a színen egy önelégült, egoista paraszt és vonzódni kezd hozzá. Ő sem érti, miért, de vonzódni kezd. Mert ez a folyamat tudat alatt zajlik, a nők nem tudják irányítani. Beléjük van kódolva.
2019. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!